Gwiazdy

Adele zamieszkała razem z ukochanym. Para kupiła dom warty krocie

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Adele wywołała niemałe zamieszanie w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie przed jej nowym domem w Beverly Hills. Warta fortunę rezydencja ma garaż na 8 samochodów, kino, bar, siłownię i palarnię cygar. Posiadłość należała wcześniej do Sylwestra Stallone'a

Nowy dom Adele

Adele rozkwita u boku ukochanego Richa Paula. Para właśnie uwiła sobie gniazdko w mierzącej 1 726 metrów kwadratowych willi w Los Angeles. Jak donosi "Daily Mail", nieruchomość może być warta nawet 58 mln dolarów.

Dom mieści się na działce o powierzchni ponad hektara. W uwielbianym przez gwiazdy Beverly Hills można liczyć na najlepsze sąsiedztwo. Adele będzie mogła pożyczać cukier od m.in. Denzela Washington i Justina Biebera.

- Jest to podobno ich pierwsze wspólne gniazdko, więc sprawa jest poważna - zauważył Mateusz Hładki.

Na zdjęciu zakochani trzymają klucze, a za ich plecami można zauważyć część olbrzymiej rezydencji. Stallone postanowił się pozbyć swojej rezydencji ponad rok temu. Okazyjna cena 110 mln dolarów nie spotkała się z entuzjazmem nabywców i ostatecznie posiadłość udało się sprzedać za kwotę stanowiącą 53 proc. początkowej ceny. Media spekulują, że wewnątrz mieści się 8 sypialni i 12 łazienek.

Adele - związek

Adele wzbudza zainteresowanie mediów nie tylko z uwagi na sukcesy fonograficzne, ale również życie uczuciowe. Gwiazda po raz pierwszy pokazała się publicznie z Richem Paulem w lipcu 2021 roku na meczu finałów NBA. Mężczyzna jest jest założycielem i szefem Klutch Sports Group, agencji reprezentującej znanych graczy koszykówki.

Zobacz rozmowę w studiu i dowiedz się więcej o ukochanym Adele.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości