Gwiazdy

Janusz Józefowicz został dziadkiem i jest zachwycony. "Trzymałem go na rękach. Niesamowite uczucie"

Gwiazdy

Janusz Józefowicz

Janusz Józefowicz ma powody do radości. Aż przez cztery miesiące nie wspominał w mediach, że po raz pierwszy został dziadkiem! Wnuk natychmiast stał się jego oczkiem w głowie. Choreograf ubolewa jednak, że z powodu pandemii i natłoku obowiązków, nie widuje go zbyt często.

Janusz Józefowicz ma pierwszego wnuka

Janusz Józefowicz od lat jest w szczęśliwym związku ze znaną aktorką i wokalistką, Nataszą Urbańską. Pobrali się 16 sierpnia 2008 roku, a owocem ich miłości jest córka Kalina, która w grudniu skończy 13 lat. Jednak Natasza nie jest pierwszą żoną twórcy kultowego musicalu "Metro". Janusz przed laty ożenił się z tancerką Danutą, z którą ma dwoje dzieci: 38-letnią Kamilę oraz 28-letniego Jakuba.

Józefowicz kilka miesięcy temu po raz pierwszy został dziadkiem. Najstarsza córka urodziła syna, któremu nadała imię Tadeusz. Jak podaje tygodnik "Na żywo", Janusz jest bardzo szczęśliwy, że wnuk pojawił się na świecie. Niestety, przez pandemię, dużą ilość pracy i dzielącą odległość, gwiazdor rzadko odwiedza chłopca.

- Mieliśmy z Tadziem tylko dwa krótkie spotkania . Odwiedziłem go na Podlasiu, gdzie mieszka teraz z rodzicami, i trzymałem go na rękach. Niesamowite uczucie - powiedział Józefowicz.

Kim jest Kamila Józefowicz?

Kamila jest najstarszym dzieckiem Józefowicza. Urodziła się w 1983 roku, gdy Janusz był na pierwszym roku studiów. Poszła w ślady taty i pracowała razem z nim w teatrze Studio Buffo. Swoją zawodową karierę na dobre związała z branżą artystyczną. Jest reżyserką, scenarzystką, a także aktorką.

Choć znany dziadek nie chwalił się, że wnuk pojawił się na świecie, to jakiś czas temu poinformowała o tym sama Kamila. W Dniu Matki opublikowała na swoim profilu na Instagramie piękne, czarno-białe zdjęcie, na którym tuli syna i karmi go piersią.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Warszawskie mieszkanie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości