Gwiazdy

Madonna znowu szokuje. Tym razem nie skończyło się na samym namiętnym pocałunku z kobietą

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
Plejada.pl
piosenkarka w 2016 roku

Madonna nie przestaje szokować. Tym razem wzbudziła liczne kontrowersje w trakcie koncertu w Nowym Jorku z okazji Miesiąca Dumy. Podczas występu zaczęła całować się z inną wokalistką. W sieci zawrzało.

Madonna szokuje na scenie

Ikona muzyki pop jest na scenie od początku lat 80. XX w. i nadal nie traci na popularności. Świadczą o tym chociażby wyprzedane koncerty, na których bawią się tłumy fanów. Madonna jest znana nie tylko z doskonałej muzyki, ale również z nieszablonowych i kontrowersyjnych zachowań przez które uważana jest za artystkę przełamującą bariery obyczajowe.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wielu pamięta pocałunek z Britney Spears w 2003 roku na gali MTV Video Music Awards, który zresztą panie powtórzyły w trakcie uroczystości ślubnych Spears. Tym razem Madonna poszła o krok dalej.

Madonna świętuje Miesiąc Dumy

Madonna świętowała Miesiąc Dumy koncertem w Nowym Jorku. Artystka na tę okazję przygotowała specjalne show. Utwór "Hung Up" wykonywała wspólnie z Tokischą. Panie tańczyły, po czym 26-letnia wokalistka klęknęła i udawała, że liże krocze Madonny. Następnie wstała i piosenkarki zaczęły się całować. Nagranie trafiło do sieci.

Jak wspomina Plejada.pl, "Tokischa to jedna z nowszych osób na scenie muzycznej. Magazyn "The Rolling Stone" określił ją mianem "symbolu swobody seksualnej, queerowego pożądania i radykalnego feminizmu".

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Nicholas Hunt/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości