pocałunek

  pocałunek

  Pocałunek Marty z Iwoną wywołał istne medialne tornado, choć żadna z dziewczyn nigdy nie ukrywała łączącej ich relacji. Otrzymały później wiele wiadomości, w których ludzie dziękowali im za otwartość, szczerość i przełamywanie stereotypów, które nadal mocno zakorzenione są w wielu środowiskach. - Zamykanie się na świat, ukrywanie, na dłuższą metę na pewno nie przynosi niczego dobrego. To otwartość daje siłę – zapewnia Marta Warchoł w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

  Pocałunki są niezwykle zdrowe dla naszego organizmu – pozytywnie wpływają na psychikę, zdrowie fizyczne, a także wzmacniają relacje łączące nas z partnerem. Co ciekawe, dzień pocałunku wypada kilka razy w ciągu roku, ale dlaczego nie świętować go wiele razy, a najlepiej codziennie?

  Pocałunki – kto ich nie lubi? Jak się okazuje, są nie tylko przyjemne, ale i zdrowe. Redukują poziom stresu, pomagają spalić kalorie, a także przedłużają życie. Z okazji Międzynarodowego Dnia Całowania postanowiliśmy przypomnieć, ile korzyści niesie ze sobą ten prosty i czuły gest.

  Sny stanowią przedmiot zainteresowania ludzi od tysięcy lat. Wiele osób przypisuje im duże znaczenie, doszukując się w snach ukrytego przesłania. Niestety wciąż nie wiadomo, z czym związana jest częstotliwość występowania marzeń sennych. Co może oznaczać sen o pocałunku?

  Zobaczcie, co działo się w sobotę na planie Dzień Dobry TVN! O swoim pierwszym pocałunku opowiedziała nam Agnieszka Szulim, Kaja Śródka, Patricia Kazadi i Stefano Terrazzino. Jak swój pierwszy pocałunek wspomina Marcin Meller i Magda Mołek? :)

  Które infekcje wirusowe mogą zagrażać życiu dziecka? O tym w studiu Dzień Dobry TVN dr Piotr Gryglas, który także ostrzega rodziców przed niebezpiecznymi zabawami z dziećmi i podkreśla, by zwracać szczególną uwagę na sposób trzymania dziecka za rękę. Dlaczego?

  26 października na ekrany kin wchodzi "Skyfall", kolejny film o przygodach Jamesa Bonda i trzeci z udziałem Daniela Craiga. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórcami głownych ról: Danielem Craigiem i Javierem Bardemem oraz nową dziewczyną Bonda, francuską aktorką Bérénice Marlohe. Ile lat Craig pracował nad tym filmem? Jak całuje Daniel Craig?

  Już dziś premiera nowego, szalonego filmu Tima Burtona "Dark Shadows", w którym zobaczymy m.in.: Johnny Deppa, Helenę Bonham Carter i Michelle Pfeiffer. W filmie zagrała też Eva Green i Bella Heathcote. Obie Panie miały to szczęście, że mogły całować się całować z aktorem. Jak Całuje Johnny Depp? - Jest bardzo normalną osobą i ma wspaniałe poczucie humoru, a do tego jest dżentelmenem - wyjawiła Annie Wendzikowskiej Eva Green i dodała, że dla aktorów całowanie się jest zawsze mocno krępujące, bo cała ekipa patrzy. - Ale Johnny całuje zupełnie nieźle - zdradziła aktorka.

  Zrobiło się o niej ostatnio głośno nie dlatego, że śpiewa, a dlatego, że podobno związana jest z Nergalem i, że zrobiła wspólnie z Weroniką Rosati kontrowersyjny teledysk, w którym obie się całują. Czy wstydzi się swojego występu w programie X-Factor, w którym jurorzy dali jej trzy razy "nie"? Czy rzeczywiście umie śpiewać? Czy Pati jest nową dziewczyną Nergala? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Każdy kraj ma swoje ulubione słodkie przysmaki. W kuchni Dzień Dobry TVN Monika Mrozowska i jej mąż i Maciej Szaciłło przygotowali słodkości z różnych stron świata: baci di dama, czyli pocałunki kobiety oraz kheer, czyli słodki pudding indyjski, a także włoskie faworki kardamonowe.

  Takie rewelacje wyjawiła w programie Dzień Dobry TVN Dominika Zasiewska, znana z roli "Wodzianki" w programie Kuby Wojewódzkiego. Plotki o jej związku, najpierw z Wojewódzkim, a potem z Nergalem, podsycały w ostatnich dniach ciekawość opinii publicznej. O Dominice Zasiewskiej zrobiło się głośno, gdy pokazała w programie Kuby piersi, a później, gdy publicznie pocałowała Adama Darskiego. Dlaczego to zrobiła i, dlaczego jest z siebie dumna? Co na to jej rodzice? Czyją dziewczyną chciałaby być?