Gwiazdy

Lara Gessler wybrała imię dla swojej córeczki. Jest rzadko spotykane

Gwiazdy

Aktualizacja:
Lara Gessler
Kamil Piklikiewicz/East News

Lara Gessler dozuje fanom informacje na temat swojego życia prywatnego. Wieść o tym, że gwiazda urodziła, obiegła sieć już dwa tygodnie temu. Jednak dopiero teraz młoda mama zdradziła, jakie imię wraz z Piotrem Szelągiem dali córce.

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg przywitali niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. Córka restauratorki już kilka miesięcy temu podzieliła się ze światem radosną nowiną, publikując zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Teraz świeżo upieczona mama dzieli się w mediach społecznościowych fotografiami z małą córeczką

Imię córki Lary Gessler

Gwiazda opublikowała uroczy wpis. Podziękowała i wyraziła wdzięczność osobom, które prowadziły jej ciążę. Ku uciesze fanów zdradziła też, jakie dziecko otrzymało imię.

Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka - Nena

- napisała gwiazda.

Lara Gessler napisała także kilka słów do męża. Wyjątkowo poruszające wyznanie:

Dziękuję mojemu Piotrowi za to, że buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramię, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie

- zakończyła gwiazda.

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Przypomnijmy, że Lara Gessler na początku 2019 roku rozwiodła się ze swoim ówczesnym mężem Pawłem Ruczem. Małżeństwem byli przez około dwa lata.

Niedługo po rozstaniu Lara Gessler rozpoczęła nowy rozdział w życiu. U jej boku pojawił się nowy partner, a tym szczęśliwcem okazał się Piotr Szeląg. Informacje o tym, że para spotyka się obiegła media, gdy zakochani pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku.

Ostatnie tygodnie są dla Lary wyjątkowo szczęśliwe, ale też bardzo intensywne. Niedawno wydała swoją książkę: "Orzechy i pestki". Niespełna miesiąc temu wyszła za mąż, a w połowie października na świecie przywitała córeczkę.

Redakcja Dzień Dobry TVN życzy Larze, Piotrowi i Nenie dużo zdrowia i wiele radości.

Zobacz też:

Lara Gessler o najnowszej książce i ciąży. Za czym tęskni przyszła mama?

Nieznane pasje Lary Gessler. Nie uwierzycie, jak spędza czas na Mazurach

Magda i Lara Gessler na zdjęciu sprzed lat. "Samo szczęście"

Lara Gessler wycisza się na wsi. Zobacz wideo:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości