Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Zakręcie pod Warszawą. Czy Magda Gessler uratuje gruzińską restaurację "Sakartvelo"?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Magdalena
Brzezińska
Magda Gessler

Magda Gessler z godnym podziwu zaangażowaniem realizuje misję niesienia pomocy przytłoczonym problemami restauratorom. Tym razem gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" postanowiła zawitać do Zakrętu pod Warszawą i wesprzeć właścicieli gruzińskiego lokalu. Czy uda jej się odmienić los restauracji "Sakartvelo"?

"Kuchenne rewolucje" w Zakręcie pod Warszawą

To już 25. sezon "Kuchennych rewolucji". W 5. odcinku nowej serii Magda Gessler wybierze się Zakrętu pod Warszawą, by zaoferować pomoc właścicielom gruzińskiej restauracji "Sakartvelo". Tradycyjnie rozpocznie od wypróbowania dostępnych w menu potraw. Niestety większość z nich nie spełni oczekiwań uznanej restauratorki. Niezadowolenie zacznie malować się na jej twarzy już po skosztowaniu przystawek.

Z czasem wyjdzie na jaw, że niedoprawione i tłuste potrawy to niejedyny problem właścicieli lokalu. 46-letni Vasil i 35-letni Giorgi będą musieli przyznać, że nie radzą sobie ze spłatą zadłużenia, opiewającego na łączną kwotę 60 tys. złotych, a nawet z pozornie łatwym wyzwaniem, jakim jest zachowanie czystości w kuchni. Czy gospodyni "Kuchennych rewolucji" da im nadzieję na lepszą przyszłość?

"Kuchenne rewolucje" - nowe oblicze "Sakartvelo" w Zakręcie

Magda Gessler ma na swoim koncie wiele udanych rewolucji. To dzięki jej staraniom restauratorzy z całej Polski mają szansę przekonać się o tym, że na naprawę błędów nigdy nie jest za późno. Nie inaczej będzie w przypadku właścicieli "Sakartvelo". Gospodyni "Kuchennych rewolucji" zaproponuje im rozwiązania, dzięki którym lokal będzie mógł stać się godnym uwagi miejscem. Czy Vasil i Giorgi skorzystają z jej porad?

"Kuchenne rewolucje" - kiedy i gdzie oglądać?

Nowy odcinek programu "Kuchenne rewolucje" zostanie wyemitowany w czwartek o godz. 21:35 na antenie TVN. Zmagania bohaterów popularnego formatu można śledzić także za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości