Gwiazdy

Anna Mucha u Kuby Wojewódzkiego zdecydowała się na miłosne wyznanie. "Bo jestem z tobą szczęśliwa"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Natemat.pl/Player.pl
Anna Mucha, Kuba Wojewódzki

Anna Mucha była jednym z gości najnowszego odcinka programu "Kuba Wojewódzki". Aktorka opowiedziała byłemu partnerowi m.in. o nadchodzących projektach zawodowych. Ponadto pokusiła się o miłosne wyznanie.

Wyznanie miłosne Anny Muchy u Kuby Wojewódzkiego

Kolejny odcinek 32. sezonu programu "Kuba Wojewódzki" za nami. Tym razem studio odwiedziła m.in. Anna Mucha, która jest także jego byłą partnerką. Kuba poruszył z artystką tematy związane głównie z aktorstwem, jednak pokusił się także o rozmowę na temat jej prywatnego życia. 

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Kuba Wojewódzki chciał dowiedzieć się m.in., dlaczego aktorka związała się ze swoim obecnym partnerem Jakubem Wąsem. Gościni programu poprosiła o zbliżenie kamery i patrząc prosto w nią, powiedziała: "bo jestem z tobą szczęśliwa". Aktorka nie pozostała dłużna i zapytała prowadzącego, czy jest szczęśliwy. Gospodarz bez wahania odpowiedział, że tak. 

Anna Mucha o nierównym traktowaniu kobiet

Anna Mucha wyraziła także poglądy dotyczące niesprawiedliwego traktowania kobiet w Polsce.. Podkreśliła swoje zdecydowane stanowisko na temat nierównych honorariów ze względu na płeć. Przy okazji gwiazda nawiązała do wypowiedzi koleżanki po fachu, Julii Wieniawy.

- To jest ku**wsko nie w porządku. I coś się powinno z tym zrobić. Ja nie chcę tutaj żadnych wojen. I proszę absolutnie nie wykorzystywać mnie do tego, żeby polaryzować mnie z Julią Wieniawą - zaznaczyła - Ale jeżeli Julka Wieniawa mówi, że dla niej wynagrodzenia i honoraria są okej, bo ona dobrze zarabia, to znaczy, że daleką drogę musi przejść - podkreśliła.

- Julka, możesz nie zdawać sobie sprawy, że nazwisko nie broni cię w tym kraju od zarabiania mniej od Twoich kolegów, którzy w tym samym czasie za tę samą pracę zarabiają dużo więcej - podsumowała aktorka.

Nie oglądałeś "Kuby Wojewódzkiego" na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Natemat.pl/Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości