Gwiazdy

"Adamowi się oczy zaświeciły". Nowa singielka weszła do "Hotelu Paradise". Kim jest?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestniczka "Hotelu Paradise"

Do uczestników "Hotelu Paradise" dołączyła nowa uczestniczka. Piękna blondynka o imieniu Magda od pierwszego wejrzenia spodobała się chłopakom. W szczególności wpadła w oko Adamowi i Grzegorzowi. Z kolei dziewczyny poczuły się niepewnie, ponieważ atrakcyjna singielka jest dla nich sporym zagrożeniem.

"Hotel Paradise 6". Kim jest Magda, nowa uczestniczka?

Magda ma 18 lat i pochodzi z Rzeszowa. Jest uczennicą liceum, a w wolnych chwilach pracuje jako barmanka i wykonuje makijaże. Mimo wyrazistego wizerunku, jest bardzo spokojna i poukładana. Ma jasne priorytety i wie, czego chce. Kocha wszystko, co związane ze sztuką. Sport traktuje rozrywkowo. Jest uzależniona od siłowni, a pole dance to jej pasja. 

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 21. odcinku?

"Hotel Paradise 6". Kłótnia Hani i Dawida
"Hotel Paradise 6". Kłótnia Hani i Dawida
wideo 2/4

Nowa singielka ceni empatię i szacunek. Te dwie cechy przyciągają ją do ludzi. Wierzy w prawdziwą miłość, a rodzina i dom to jedno z jej największych marzeń. Stroni od konfliktów i afer. Odpowiedzialna, zorganizowana i zadaniowa. Sama o sobie mówi, że jest zbyt ufna, przez co często cierpi. Idzie przez życie z bagażem pełnym nienajlepszych doświadczeń. Do nowych relacji damsko-męskich podchodzi z dystansem.

Uczestniczka "Hotelu Paradise" od kilku miesięcy jest sama. Ma na swoim koncie trzy związki. Jej sprawdzony sposób na zdobycie mężczyzny to inteligenta rozmowa i naturalność. Niezwykle ceni sobie szczerych i otwartych ludzi, którzy tak jak ona niczego nie udają. Chciałaby spotkać w końcu prawdziwą miłość. Pragnie stałej i pewnej relacji.

Jej ideał to troskliwy i kochający, zadbany mężczyzna z charakterem. Nie ukrywa, że wygląd potencjalnego partnera jest dla niej bardzo ważny. Otwarcie przyznaje, że samą siebie ocenia jako atrakcyjną kobietę, a jej największymi atutami są ciało i oczy.

"Hotel Paradise 6". Magda Źródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 6". Wejście nowej uczestniczki

Magda zawróciła w głowach męskiej części ekipy "Hotelu Paradise". Wszyscy panowie, choć mają obecnie partnerki, skomplementowali urodę 18-letniej blondynki. - Bardzo ładna dziewczyna. Ma bardzo ładny głos, a ja zwracam na to uwagę. Taki słodziutki głosik - stwierdził Adam. - Ale mocna sztuka. Taki mój typ - przyznał Grzesiek.

Z kolei dziewczyny obawiają się, że nowa singielka wygryzie którąś z nich z programu. - Adamowi się oczy zaświeciły - zauważyła zaniepokojona Angelika.

W kolejnych odcinkach show dowiemy się, z kim blondwłosa Magda stworzy parę i której z dziewcząt odbierze partnera.

"Hotel Paradise 6". Magda Źródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości