Gwiazdy

Kuba Wojewódzki wraca z nowym sezonem. Kogo zobaczymy w pierwszym odcinku?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki od lat zaprasza do swojego programu ciekawe osoby ze świata show-biznesu. Występ w jego talk-show to niemałe wyróżnienie dla gwiazdy. W pierwszym odcinku premierowego sezonu nie zabraknie znanych nazwisk. Gośćmi będą: aktor Tomasz Karolak oraz Daria Zawiałow.

Kuba Wojewódzki po raz 30. w TVN

Już 16 lutego Kuba Wojewódzki wraca ze swoim autorskim talk-show. Nowe odcinki będą emitowane niezmienne we wtorki o 22:30 na antenie TVN. Dziennikarz zdradził już, kogo zobaczymy w pierwszym odcinku wiosennego sezonu. Na kanapach zasiądą Tomasz Karolak oraz Daria Zawiałow. Oboje wcześniej gościli już u Kuby Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki - kto będzie gościem w pierwszym odcinku?

Kuba Wojewódzki po kilku miesiącach przerwy znów powraca na antenę TVN. Na oficjalnym profilu na Instagramie ogłosił już, że we wtorek gościć u niego będzie Tomasz Karolak.

To jeden z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych polskich aktorów. Tylko na ten rok zapowiedziano już aż trzy premiery kinowe z jego udziałem. Od niedawna Tomasza Karolaka możemy oglądać w kontynuacji hitu "Listy do M.".

Oczywiście Karolak nie będzie jedynym gościem. Swój udział w programie potwierdziła również Daria Zawiałow . Wokalistka rozpoczęła nowy rok z przytupem. Jej singiel "Kaonashi" ma szansę stać się hitem tej zimy. Skoczny utwór promuje teledysk nawiązujący do problemu przemocy wobec kobiet.

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać, o której emisja?

Kolejny sezon Kuby Wojewódzkiego będzie można oglądać w TVN w każdy wtorek od godz. 22:30. Pierwszy odcinek już 16 lutego. Program dostępny jest również w Playerze.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości