Gwiazdy

Kolejna część kultowej komedii. Aktorki zdradzają kulisy filmu "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kolejna część kultowej komedii
Kolejna część kultowej komedii Dzień Dobry TVN
wideo 2/22

Do kin trafił film pt. "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". To już czwarta część kultowej komedii. Czy i tym razem produkcja rozśmieszy do łez? Na to pytanie w Dzień Dobry TVN odpowiedziała Dorota Stalińska, która spontanicznie wykonała szpagat i Joanna Jarmołowicz.

"Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4"

"Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" to kolejna odsłona komedii, która podbiła serca widzów. W obsadzie ponownie znalazła się Joanna Jarmołowicz, która gra starszą szeregową Iwonę Ząb. Do ekipy brawurowo dołączyła też Dorota Stalińska, która na castingu powaliła wszystkich szpagatem. Swoje umiejętności zaprezentowała również w studiu Dzień Dobry TVN.

- To jest prosta rzecz. Prosta figura. Ja się dziwię, że wszyscy się dziwią, że starsza pani, bo jednak jestem pod siedemdziesiątkę, bo tego się nie da ukryć, że robi szpagat, fiflak czy staje na głowie, jest sprawna fizycznie. To nie ma nic wspólnego z wiekiem, tylko z chęcią bycia sprawnym do późnej starości - mówiła aktorka w Dzień Dobry TVN.

Dodała też, że praca z ekipą filmową była dla niej ogromną przyjemnością. - Mam na myśli ekipę artystyczną: wszystkie koleżanki i kolegów i ekipę techniczną - od produkcji począwszy przez wszystkich dźwiękowców, oświetleniowców. Przewspaniała nasza reżyser Ania Wieczur, która dokładnie, precyzyjnie wiedziała, jaki efekt chce uzyskać - podkreśliła Dorota Stalińska.

Komedia, która bawi i wzrusza

Kultowa komedia ze śmiechu doprowadza do łez. Natomiast w czwartej serii obok zabawnych scen pojawi się też moment nostalgiczny, wzruszający.

- Pod koniec filmu [...] pojawia się napis z podziękowaniami dla naszych kolegów, których już nie ma, aczkolwiek dali czadu, więc myślę, że ich ostatnia produkcja była czymś wielkim. Fajnie, że się tam pojawili, że mieliśmy okazje pracować z nimi. W sumie to była ostatnia ich praca. Ja z Pawłem Nowiszem zgrałam też trzecią część "Kogla", więc tym bardziej było mi przykro - zaznaczyła Joanna Jarmołowicz.

Jak aktorki przygotowywały się do roli? Czy Dorota Stalińska odnalazła się, nosząc kolorowy manicure? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości