Gwiazdy

Karolina Pisarek o przygotowaniach do ślubu: "Chcę pokazać, że jesteśmy parą z jajem"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Karolina Pisarek jedną z Najpiękniejszych Twarzy Świata
Karolina Pisarek jedną z Najpiękniejszych Twarzy Świata Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Karolina Pisarek szturmem podbija świat mody. Ostatnio znalazła się w zestawieniu TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. O swoim sukcesie i przygotowaniach do ślubu opowiedziała w Dzień Dobry TVN. W studiu towarzyszył jej narzeczony - Roger Salla. Czy modelka wybrała już suknię ślubną?

Karolina Pisarek - jedną z najpiękniejszych twarzy świata

Karolina Pisarek szerszej publiczności dała się poznać dzięki "Top Model". Choć nie wygrała programu, to udało jej się zrobić międzynarodową karierę. Pracowita długonoga piękność ostatnio zajęła wysokie 29. miejsce w zestawieniu TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Podkreślmy, że modelka z roku na rok pnie się w rankingu. Po raz pierwszy pojawiła się na liście w 2018 r. Wówczas zajęła 91. miejsce. W 2019 r. awansowała na 50. pozycję, a w 2020 r. zajęła miejsce 40.

- To jest ranking międzynarodowy, światowy. Tam są zestawione kobiety z całego świata. Znajdują się w nim różne aktorki, modelki, topmodelki, więc na pewno jest to dla mnie wartościowy ranking i stawia mnie na trochę wyższej pozycji w mojej branży. Jest to dla mnie bardzo miłe przede wszystkim i Roger jest ze mnie dumny - tłumaczyła Karolina Pisarek w Dzień Dobry TVN.

- Jak dla mnie w ogóle powinna być pierwsza. Dla mnie to pomyłka i od paru dobrych lat. Jestem bardzo dumny. Dumny też, że za 5 miesięcy będzie moją żoną - dopowiedział Roger Salla.

Karolina Pisarek bierze ślub

Modelce nie tylko w życiu zawodowym się układa, lecz i prywatnym. W sierpniu ubiegłego roku zgodziła się zostać żoną Rogera Salli. Jak podkreślili narzeczeni, dużo się dzieje, a przygotowywania do ślubu idą pełną parą. - Mamy już wybrane miejsce, datę. Chcemy wziąć ślub w Polsce, by cała nasza rodzina była, nasi znajomi i uważamy, że Polska jest idealnym krajem do tego, by zrobić taką ceremonię - zdradziła Karolina Pisarek.

Przyszłą pannę młodą czeka jeszcze nie lada wyzwanie, a mianowicie wybór sukni ślubnej. - Prawie wszystko gotowe, tylko ten najważniejszy aspekt, czyli moja suknia - w ogóle nie. Nawet nie byłam mierzyć. Pewnie każda młoda para czy młoda dama wie, z czym, to się je. To nie jest łatwy wybór, bo się mierzy: jedną, drugą, trzecią. Potem się zmienia cała koncepcja. Na pewno nie będzie to łatwe. Ja się po prostu mentalnie jeszcze przygotowuję - zaśmiała się modelka.

Dodała też, że zamierza mieć dwie suknie ślubne. - Jedną chciałabym na przejście, kiedy mój tata, bo taki jest zamysł, będzie mnie odprowadzał do Rogera i później na pierwszy taniec, żeby było już wygodniej jakąś luźniejszą sukienkę - wyjawiła nasza rozmówczyni.

Skoro o weselu mowa, narzeczeni zdradzili też, że nie chcą klasycznego, pierwszego tańca, a bardziej finezyjny układ. - Chcę pokazać, że jesteśmy taką parą z jajem - zdradziła Karolina Pisarek. - Chyba będę musiał się napić przed tym, żeby się dobrze rozruszać - zażartował Roger Salla.

Czy przyszłe teściowe pomagają w przygotowaniach do ślubu? Posłuchaj całej rozmowy z naszymi gośćmi w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości