Gwiazdy

"Za co nienawidzę swojego męża?". Joanna Koroniewska pokazała film z wakacji

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Bartosz Krupa/East NewsJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska chciała mieć idealne zdjęcie z wakacji, a jej mąż, Maciej Dowbor postanowił zrobić jej żart, a później zmontował z tego krótkie wideo. Aktorka podzieliła się nim w mediach społecznościowych i po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans.

Joanna Koroniewska pokazała jak zażartował z niej mąż

Joanna Koroniewska umieściła w mediach społecznościowych film z wakacji. Jednak nie jest to standardowa relacja z raju, a zabawne nagranie, na którym jej mąż, Maciej Dowbor robi sobie z niej żarty. Prezenter w nieskończoność chciał, aby Koroniewska zmieniała leżak, na którym miała pozować do zdjęcia.

- Za co nienawidzę swojego męża?!! Za to, że miał mi zrobić zdjęcie, a zrobił sobie "fajny", jego zdaniem, filmik. Niezły żarcik Serio? - napisała Joanna Koroniewska.

Nagranie rozbawiło fanów pary, którzy napisali w komentarzach mnóstwo miłych słów. Nie zabrakło także zachwytów nad idealną figurą aktorki.

- Ile bym dała za taki brzuch - napisała jedna z pań.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają do siebie dystans

Para wielokrotnie udowadniała, że ma do siebie spory dystans. To nie pierwszy żart, który sobie robią. Wstawiali już zabawne zdjęcia i opisywali sytuacje z życia wzięte.

- Jeszcze parę lat temu w życiu bym nie wrzuciła tego filmu, ale im jestem tutaj dłużej, tym wiem, że prawda ZAWSZE się obroni, nawet ta, w której robię najgłupsze i najbardziej naiwne rzeczy - wyjaśniła Koroniewska.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości