Gwiazdy

Katy Perry wydała kolejny singiel. "Smile" zapowiada najnowszą płytę wokalistki

Gwiazdy

Aktualizacja:

W sieci zadebiutował utwór promujący najnowszą płytę Katy Parry. Singiel pt. "Smile" jest zapowiedzią albumu wokalistki o tym samym tytule. Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020. Media spekulują, że premiera zbiegnie się z narodzinami dziecka Katy i Orlando Blooma.

"Smile" – oficjalna premiera nowego singla Katy Perry

"Smile" to kolejny po "Daisies", "Never Really Over" oraz "Harleys In Hawaii" singiel promujący nadchodzącą płytę Katy Perry. Chwytliwy utwór stanowi wyraz wdzięczności i afirmacji życia. Wokalistka wyznaje w piosence, że pozornie złe wydarzenia są często początkiem czegoś dobrego.

Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham "Smile" teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei

– przyznała Katy.

Katy Perry i Orlando Bloom oczekują dziecka

Katy Perry aktualnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka. O błogosławionym stanie poinformowała w marcu, w teledysku do utworu "Never Worn White", w którym dumnie prezentowała ciążowy brzuszek. Miesiąc później okazało się, że będzie to córeczka. Ojcem maleństwa jest ukochany wokalistki Orlando Bloom, który ma już syna Flynna z małżeństwa z Mirandą Kerr.

Przypominamy moment, gdy Katy Perry zdradziła płeć dziecka:

Zobacz też:

Katy Perry opublikowała pierwszy singiel z nowej płyty. „Daisies” to intymna historia ciężarnej artystki

Orlando Bloom przez pół roku żył w celibacie. Skąd taka decyzja?

Katy Perry żegna najbliższą osobę. Jej babcia zmarła w wieku 99 lat

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości