Gwiazdy

Katarzyna i Cezary Żakowie rozstali się? Aktorka skomentowała doniesienia: "Tradycji stało się zadość"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Agnieszka K. Jurek/East News

Katarzyna i Cezary Żakowie są razem już od 38 lat, a w polskim show-biznesie uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw. W mediach pojawiła się jednak informacja, że aktorka spakowała walizki i wyprowadziła się ze wspólnego domu. Czy to prawda?

Małżeństwo Cezarego i Katarzyny Żaków

Katarzyna i Cezary poznali się w 1983 roku na obozie jeździeckim, a już dwa lata później ślubowali sobie miłość przed ołtarzem. Byli wówczas w bardzo młodym wieku - ona miała zaledwie 21 lat, on natomiast 24. Od tamtej pory budują wspólną przyszłość i wychowują dwie córki, Zuzannę (ur. 1990) i Aleksandrę (ur. 1997). W mediach na próżno szukać skandali z ich udziałem, choć - jak w każdym małżeństwie - zdarzają im się gorsze momenty.

- W czasie naszego małżeństwa nie zawsze było tak świetnie i bezkonfliktowo. Też nasz zawód prowokuje do emocjonalnych huśtawek. Wiele razem przeszliśmy. Kilka razy mocno starliśmy się. Było wszystko, nawet pakowanie walizek. Ale kryzysy nas wzmacniały - mówili w wywiadzie dla "Gali".

Czy Żakowie się rozstali?

Mimo tego, że zarówno Katarzyna jak i Cezary raczej unikają medialnego zgiełku, co jakiś czas w periodykach pojawiają się pogłoski o ich rzekomym rozwodzie. Kilka dni temu zdarzyło się to po raz kolejny i fani zaczęli się zastanawiać, czy rzeczywiście w małżeństwie Żaków nastał gorszy moment. Aktorka jednak szybko zdecydowała się zdementować owe doniesienia i w środę 18 sierpnia opublikowała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia, które opatrzyła jednoznacznym opisem.

- Jak co roku w wakacje, żeby tradycji stało się zadość, prasa brukowa cytuje nasze "rzekome" wywiady o naszym rozstaniu! Mamy się dobrze i pozdrawiamy wszystkich, życząc radości z bycia razem! #jednakrazem #milosc #rodzina #miłośćjestnajważniejsza #razem #związek #love #mąż #plotki #sezonogórkowy - napisała Katarzyna Żak na swoim koncie na Instagramie.

Owa informacja ucieszyła internautów, którzy w komentarzach wyrazili swoje zadowolenie. Życzyli również aktorskiej parze dalszych lat w zdrowiu i miłości. Czytamy: "Dziś to same rozstania i rozwody, a ja podziwiam państwa, że jesteście tyle lat po ślubie", "Wspaniale, cudowna parka", "I tak trzymać" czy "Aż miło zobaczyć, że wszystko w porządku".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Cezary Żak w roli reżysera

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości