Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska zdradziła płeć wyczekiwanego dziecka. Już wszystko wiadomo

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Party

Katarzyna Sokołowska i jej partner wkrótce pierwszy raz zostaną rodzicami. Zakochani podzielili się tą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani pary właśnie poznali płeć dziecka.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja

Katarzyna Sokołowska jako jedna z nielicznych polskich gwiazd oszczędnie podchodzi do dzielenia się życiem prywatnym z mediami. Jej życiowy partner to Artur Kozieja - biznesmen i członek Polskiej Rady Biznesu. Aktualnie jest także prezesem zarządu Europlan oraz właścicielem kilku luksusowych hoteli, m.in. Radisson Blu Resort w Ostródzie i Lake Hill Resort & SPA pod Karpaczem.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Zakochani w styczniu 2017 roku potwierdzili, że są razem. Niedawno świętowali więc piątą rocznicę związku.

Katarzyna Sokołowska w ciąży - płeć dziecka

Reżyserka pokazów i jurorka "Top Model" opublikowała około tydzień temu zdjęcie w objęciach ukochanego, które podpisała "Cuda się zdarzają". Trzymała się wówczas za brzuszek, wskazując na ciążę. Fani od razu byli ciekawi, czy ich rodzina powiększy się o chłopca czy dziewczynkę. Teraz wszystko stało się jasne.

W rozmowie z magazynem "Party" gwiazda zdradziła, że wspólnie z partnerem Arturem Kozieją powitają na świecie syna! 

Skontaktowaliśmy się z Katarzyną, by potwierdzić narrację magazynu. W odpowiedzi otrzymaliśmy nieco wymijającą, jednak niezaprzeczającą wiadomość: "To wspaniały czas. Dla mnie przyszedł w życiu dopiero teraz, ale jestem pewna, że każdy ma swój własny życiowy timing. Z różnych indywidualnych powodów. Jestem nadal bardzo aktywna, to się nie zmieniło. Przede mną kolejna edycja Top Model i inne życiowe i zawodowe wyzwania. Ściskam wszystkie kobiety, które marzą o macierzyństwie. Wszystko jest możliwe. Wiem to najlepiej".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Party

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości