Jak Agnieszka Kotońska z "Goggleboxa" wyglądała 30 lat temu? Pokazała film z zaręczyn

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska
Źródło: Jakub Kamiński/East News
Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur są związkiem z bardzo długim stażem. Poznali się na początku lat 90. ubiegłego wieku, a ich miłość trwa do dziś. Gwiazda "Goggleboxa" pochwaliła się archiwalnym nagraniem z zaręczyn sprzed 30 lat. Oboje przeszli sporą metamorfozę.

Agnieszka Kotońska - małżeństwo

Agnieszka Kotońska, jej mąż Artur i ich syn Dajan są gwiazdami show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Małżonkowie tworzą bardzo zgraną parę i, mimo upływu lat, ich miłość nie przemija. Zaręczyli się 30 lat temu, a 5 sierpnia 1995 roku - pobrali.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze
Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka

Kotońska w wielu wywiadach, a także w mediach społecznościowych często podkreśla, że związek z Arturem oraz jej rodzina to coś, co jest dla niej najcenniejsze. - Z tym samym chłopem Arturem Kotońskim na kanapie przed telewizorem w "Gogglebox" i z synem Dajanem Kotońskim do końca życia i jeden dzień dłużej. Moje chłopy. Czuję się bezpieczna, kochana, szczęśliwa! Moja rodzina, moja miłość! Moje motorki na życie, na uśmiech, na dobrą energię. Lek na wszystko - wyznała niedawno gwiazda.

Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki, że Agnieszka i Artur przeżywają kryzys w małżeństwie, jednak Kotońska za każdym razem stanowczo je dementuje. - Słyszę, że sława tak mi uderzyła do głowy, że już chyba długo nie wytrzymam w roli żony. (...) Dla hejterów, którzy wróżą koniec naszego związku, mam jedną wiadomość – nie planuję nigdy zmieniać męża - podkreśliła w jednym z wpisów na Instagramie.

Film zaręczynowy Kotońskich

Agnieszka na swoim profilu na Instagramie opublikowała zaręczynowe wideo, które zostało nakręcone na początku lat 90. Artur miał wtedy wąsy i bujną, modną w tamtym czasie czuprynę, z kolei Agnieszka nosiła prostą grzywkę. Po latach wyglądają nieco inaczej, ale wciąż są w sobie zakochani tak, jak na tym filmiku.

- Zaręczyny. 30 lat razem. Zakochani. Zaczarowani. Tylko prawdziwa miłość przetrwa wszystkie burze i największe huragany - napisała gwiazda "Goggleboxa".

Fani są zachwyceni, że małżonkowie przetrwali razem trzy dekady. - "Jak na lata 90-te, to pewnie byliście najpiękniejszą parą", "Miłość jest piękna", "Cudowni", "Wzruszające", "I ten sam zaraźliwy uśmiech", "Życzę kolejnych lat razem", "Piękne gratulacje dla was za tyle lat razem", "Ale ładnie, jak z jakiegoś teledysku disco", "Artur z daleka jak Zenek Martyniuk. Oby tak dalej wam się układało" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości