lata 90.

  lata 90.

  Moda z lat 90. była nieco mniej kiczowata niż w poprzednich dekadach, choć dla wielu ubiór z tego okresu nadal był tandetny. Mimo to wielu współczesnych projektantów inspiruje się właśnie takim stylem. Moda z lat 90. w Polsce i na świecie była związana z popkulturą, czyli kultowymi w tym okresie serialami i zespołami muzycznymi.

  Stylistka Ewelina Rydzyńska podpowiada, jak się ubrać modnie, inspirując się latami 90. Jakie trendy wróciły z tamtych lat? Czy każda sylwetka będzie dobrze prezentowała się w fasonach z lat 90? Zobaczcie stylizacje, które zaprezentowała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN legendarny zespół The Kelly Family zaśpiewał piosenkę "Keep on Singing"! Posłuchajcie! A jaka jest Twoja ulubiona piosenka The Kelly Family?

  Swoją karierę zaczynali od grania na ulicy. Szybko jednak podbili serca ludzi na całym świecie. W Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół The Kelly Family - najbardziej znaną muzyczną rodzinę na świecie. Dlaczego postanowili wrócić na scenę po 20 latach przerwy? Co robili w czasie, gdy razem nie występowali? Czy trudno im było wrócić do wspólnego grania? Zobaczcie rozmowę z zespołem, o którym fani mówią, że są ich drugą (muzyczną) rodziną!

  W latach 90. żadna dyskoteka nie mogła się odbyć bez tych hitów. Płyty tych wykonawców wielokrotnie pokrywały się platyną, a oni sami zyskali miano międzynarodowych gwiazd. Trzy dekady później ich piosenki wciąż przyciągają tłumy. Jak dziś wygląda życie gwiazd lat 90.? Kim są ich fani? Czy nadal organizują szalone imprezy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka postanowiła to sprawdzić.