Kasia Sokołowska

  Kasia Sokołowska

  Mikołaj Krawiecki to jeden z uczestników 10. edycji programu "Top Model". Chłopak jest synem księdza grekokatolickiego i nic nie powiedział rodzicom o swoim udziale w show. Podczas spotkania z jurorami został poproszony o założenie butów na wysokim obcasie i zrobienie w nich kilkunastu kroków. Jak sobie poradził z tym zadaniem?

  Już o 21:30 finał 9. edycji programu "Top Model". O tytuł najlepszego modela bądź modelki rywalizować będzie trójka finalistów. Obecnie trwają ostatnie próby przed wielką galą. Jakie emocje panują na planie? Z jurorką Kasią Sokołowską, redaktor naczelną miesięcznika "Glamour" - Kasią Dąbrowską oraz uczestnikami Weroniką, Patrycją i Mikołajem rozmawiał Mateusz Hładki.

  Latem częściej niż zwykle eksperymentujemy z wyglądem, a zwłaszcza z tym, co mamy na głowie. Kasia Sokołowska też postanowiła wykorzystać wakacyjny czas na odświeżenie uczesania. W tym celu udała się do salonu fryzjerskiego, a efektem tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Jak teraz wygląda jurorka Top Model?

  Byliśmy na pokazie mody Vasiny. Kolekcja na wiosnę/lato 2019 bazuje na kolorze, konstrukcji i geometrii. Jak Katarzynie Sokołowskiej, reżyserce pokazów mody współpracuje się z Vasiną? Dlaczego jej pokaz wyróżnia się na tle pozostałych? Co o Vasinie mówią jej przyjaciele, Monika Brodka i Krzysztof Zalewski?

  Idealny fryzjer nie tylko wykreuje odpowiedni wizerunek klientki, ale również dobierze odpowiednią dla jej włosów pielęgnację i stylizację. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy reżyserkę pokazów Katarzynę Sokołowską, aby powiedziała, czym - według niej - powinien charakteryzować się dobry fryzjer. Obok niej na naszej kanapie usiadł stylista fryzur Leszek Czajka. Co zrobić, aby zdobyć zaufanie klienta, a potem go utrzymać?

  Po rocznej przerwie, na antenę TVN wraca uwielbiany przez widzów program "Top Model"! Pierwszy odcinek 7. sezonu zobaczymy już jutro (03.09) o 21.30. Czym zaskoczy nas nowa seria? Czy jurorzy stęsknili się za sobą? Gośćmi Kingi i Piotra w Dzień Dobry TVN byli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

  Katarzyna Sokołowska wydaje się być silną kobietą. Czy rzeczywiście tak jest? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jesienią będziemy mogli oglądać kolejną edycję Top Model. Jak się niedawno okazało, jednym z fanów programu jest nasz nowy prowadzący Piotr Kraśko. Co na to Kasia Sokołowska? I dlaczego stwierdziła, że jest misjonarką? Z reżyserką pokazów mody i jurorką Top Model rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody słynie z nienagannego stylu. W czym tkwi sekret jej perfekcyjnego wyglądu? W rozmowie z Alicją Napiórkowską reżyserka przyznała, że styl to nie moda lecz charakter. Co znajdziemy w szafie Katarzyny Sokołowskiej?

  Czy żeby dobrze wyglądać, trzeba mieć dużo pieniędzy? Ile wydają gwiazdy na ubrania? Czy zdarza im się pożyczać kreacje, w których pokazują się na czerwonym dywanie? Dlaczego ceny niektórych produktów są tak wysokie? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co uważają za swój znak firmowy. Agnieszkę Maciejak wyróżniają legginsy, które nosi sama Sharon Stone. Dla Michała Żebrowskiego znakiem firmowym jest piękna żona czy jednak teatr? I dlaczego Kasia Sokołowska otwarcie przyznaje, że słuchawka wrosła już w jej ucho?

  Już dziś wieczorem rusza kolejna edycja programu "Top Model". Dlaczego ta edycja będzie inna niż poprzednie? Czy jurorzy mają już swoich faworytów? Ania i Jarek zapytali o to Kasię Sokołowską i Marcina Tyszkę, którzy odwiedzili studio Dzień Dobry TVN.

  Reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska zapozowała przed obiektywem cenionego na świecie polskiego fotografa Marcina Tyszki. Jak wspominają wspólną pracę? Czego nowego dowiedzieli się o sobie? Czym Marcin zaskoczył Kasię? Gościliśmy ich w Dzień Dobry TVN.

  Do finału drugiej edycji programu Project Runway doszło troje uczestników. Kto z nich jest najlepiej przygotowany? Jakie towarzyszą im emocje? Czy są zadowoleni z kolekcji, które mają zamiar zaprezentować? Czym się inspirowali? Co o finalistach sądzi gospodyni show Anja Rubik i za kogo kciuki trzyma Joanna Przetakiewicz?

  Zwycięzca pierwszej edycji "Project Runway" zadebiutował na Fashion Weeku w Łodzi. Czy był spięty? Jakie towarzyszyły mu emocje chwilę przed rozpoczęciem show? Z jakiego powodu projektant sam ubierał modelki? Czym jest tajemniczy projest "J 23"? I czy korzysta jeszcze z rad, jakich udzielili mu jurorzy w programie - projektant zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Jakub "JACOB" Bartnik, zwycięzca pierwszej, polskiej edycji programu Project Runway, zadebiutował na warszawskiej scenie modowej. Wczorajszego wieczoru odbył się jego pierwszy autorski pokaz. Czy młody projektant przebije się wśród innych młodych twórców i zaintersuje wymagającą publiczość?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: budząca emocje Magda Gessler o gorącej Kubie. A potem mroźne, wysokie loty i Piotr Żyła. Następnie: Ewa Minge, Michał Piróg i Kasia Sokołowska o mocy kobiecych szpilek. A na koniec: Do twarzy jej z tą nominacją. Wszystko o oscarowej Idzie. Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Wczoraj w warszawskim Soho Factory odbył się pokaz najnowszej kolekcji Joanny Przetakiewicz. Za co gwiazdy kochają jej ubrania? O to Annę Lewandowską, Sarę Boruc, Basię Kurdej Szatan, Kasię Sokołowską, reżyserkę pokazu, czyli "lamaniaczki" marki! Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru była Anja Rubik.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z jurorką programu "Top Model" Katarzyną Sokołowską. Ile dziennie wykonuje telefonów, jak wyglądają kulisy pokazów mody? Jaki jest styl Kasi Sokołowskiej i czego nie może zabraknąć w szafie każdej kobiety, która chce być modna?