Gwiazdy

Dziennikarka Dzień Dobry TVN została mamą. "Witaj na świecie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Katarzyna Olubińska-Godlewska została mamą. Dziennikarka w mediach społecznościowych przekazała radosną nowinę i pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa. Jakie imię wybrali rodzice?

Katarzyna Olubińska-Godlewska urodziła

Katarzyna Olubińska-Godlewska to dziennikarka, która chroni swoją prywatność i niewiele mówi o życiu poza pracą. Tym razem zrobiła wyjątek i miała ku temu ważny powód. Po 9 miesiącach oczekiwań na świat przyszła córeczka. Na Instagramie Kasia opublikowała pierwsze zdjęcie dziewczynki i opatrzyła je wzruszającym opisem.

Nasza kochana Julia przyszła na świat. Jest zdrowa i śliczna. Witaj na świecie Córeczko.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Kasia Olubińska-Godlewska została mamą

Pod postem Kasi natychmiast pojawiły się komentarze. Fani i znajomi serdecznie gratulowali dziennikarce oraz zachwycali się niesamowitą urodą córeczki. Głos zabrały m.in. Odeta Moro, Magda Lamparska, a także redakcyjne koleżanki Anna Kalczyńska, Barbara Pasek oraz Paulina Krupińska.

- "Jak wspaniale, Kasiu, jaka śliczna kruszynka", "Gratulacje i wielka radość, jak wspaniale! Nowe życie i to nie tylko dla Julci ale także dla Was", "Gratulacje kochani, cudna jest" – czytamy pod zdjęciem.

My również dołączamy do gratulacji i życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny!

Katarzyna Olubińska-Godlewska – kim jest?

Katarzyna Olubińska-Godlewska jest dziennikarką Dzień Dobry TVN, która często przeprowadza wywiady z ludźmi ze świata kultury i show-biznesu. Na swoim koncie ma również kilka książek: "Bóg w wielkim mieście", "Kobieta w wielkim mieście" i "Bóg w moim domu". Prywatnie jest żoną Jacka Godlewskiego.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego:  Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości