Kasia Olubińska

  Katarzyna Olubińska-Godlewska została mamą. Dziennikarka w mediach społecznościowych przekazała radosną nowinę i pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa. Jakie imię wybrali rodzice?

  Katarzyna Olubińska wybrała się do niezwykłego miejsca w Warszawie. W Solatorium lato trwa przez cały rok. Dopadła Cię sezonowa depresja? To miejsce właśnie dla Ciebie! Jakie są jej objawy? Na to pytanie odpowiedziała psycholog dr Magda Namysłowska. Dziennikarka rozmawiała również z Michałem Augustynem - współtwórcą inicjatywy. Jak narodził się pomysł na pokój pełen kwiatów i śpiewu ptaków?

  Przygotowania do Wielkanocy to nie tylko wielkie sprzątanie i pichcenie w kuchni. To także dekoracje. Jak przystroić dom, by było w nim czuć wiosnę? Czy to czasochłonne zajęcie? Swoimi pomysłami na świąteczne stroiki podzieliła się z nami - i Kasią Olubińską - blogerka Katarzyna Ogórek.

  Katarzyna Warnke, na co dzień aktorka teatralna i filmowa, postanowiła spróbować swoich sił na scenie. Kto ją do tego namówił? Jaką muzykę znajdziemy na jej płycie? Aktorka realizuje się na wielu polach artystycznych. Czy przy tak wielu obowiązkach planuje macierzyństwo? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Łukasz Gajecki, rolnik z Jasła podczas pracy w polu znalazł złote bransolety. Oddał je do muzeum, gdzie okazało się, że pochodzą z epoki brązu. Ministerstwo Kultury postanowiło wynagrodzić Pana Łukasza. Jak? Z rolnikiem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  W wieku 15 lat Krzysztof Antkowiak - za sprawą piosenki „Zakazany owoc” - stał się gwiazdą. Niestety okazało się, że w jego przypadku sława miała też mroczną stroną. Młody chłopak nie potrafił sobie poradzić z rozgłosem. Sięgnął po alkohol, który miał pomóc mu zapomnieć o problemach. Uzależnił się też od hazardu. W tym okresie na wiele lat odszedł od kościoła, choć pochodzi z wierzącej i praktykującej rodziny. O nałogach, lękach i miłości do Boga Krzysztof Antkowiak rozmawiał z dziennikarką Dzień Dobry TVN Katarzyną Olubińską.

  Ania Lewandowska jest nie tylko zawodniczką, ale również trenerką. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, którzy pragną prowadzić zdrowy styl życia. We Wrocławiu w Hali Stulecia przygotowała trening dla tysiąca osób! Spotkała się z nią tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Treningi, płyta, książka - co jeszcze planuje na najbliższe miesiące? Czy będzie z Robertem przed jutrzejszym niezwykle ważnym meczem? Jak Ania motywuje męża do meczów?

  Gość Dzień Dobry TVN Olka Osadzińska nie ma artystycznego wykształcenia, a mimo to robi zawrotną karierę w zawodzie ilustratorki. O jej prace ubiegają się najbardziej znane magazyny modowe i marki znane na całym świecie. Swoją popularność zawdzięcza ciężkiej pracy. Specjalnie dla nas przyjechała z Berlina. Jakie cechy trzeba mieć, żeby zrobić karierę w tak młodym wieku? Czy na początku kariery jej projekty były odrzucane? Czy zamierza zostać w Berlinie na stałe? Co ją najbardziej pociąga - film, moda, czy książki? Czy na razie koncentruje się tylko na pracy? Czy ma klientów z Polski?

  W kawiarence Dzień Dobry TVN Robert Miłkowski, Mistrz Polski we Florystyce, pokazał, jak za pomocą kwiatów stworzyć w mieszkaniu iście wakacyjny klimat. Pan Robert zdradził Katarzynie Olubińskiej, że dzięki odpowiedniej kompozycji, kwiaty mogą być taką małą namiastką lata, a nawet tropików. Jakie gatunki kwiatów najlepiej hodować w domu? Jak je pielęgnować?

  Danuta Wałęsa jest mamą ośmiorga dzieci. Czy Pani Danuta daje się im rozpieszczać? Cała rozmowa Katarzyny Olubińskiej z byłą Pierwszą Damą w niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Tomasz Jakubiak i Katarzyna Olbińska przepędzają chmury i rozpoczynają długi majowy weekend od wielkim grillowaniem. Co dziś wrzucą na ruszt? Bez czego nasz kucharz nie wyobraża sobie grilla? Czy mięso przed grillowaniem należy marynować?

  "...żartuję. (...) Czy byście chcieli, czy byście nie chcieli, to nas nie poróżnicie bo się nie da, bo my się kochamy!" Katarzyna Olubińska zabrała kamerę Dzień Dobry TVN na spotkanie z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner. Jak artysta radzi sobie ze swoją walką z nałogiem alkoholowym i jak jego otoczenie zareagowało na wieść o tym, że Michał "zaszył się" i rzucił picie? Czy da się zagrać koncert na trzeźwo?

  W Wielki Czwartek obchodzimy święto kapłanów. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spotkała się z ks. Janem Kaczkowskim. O jakim zawodzie marzył jako młody chłopiec? Czy ks. Kaczkowski żałował kiedyś swojej decyzji o pójściu do syminarium? Czy zanim został kaplanem miał dziewczynę? Jak bardzo się zmienił odkąd został księdzem? Po co ks. Kaczkowski leci do Australii? Wysłuchajcie tej niezwykłej opowieści o kapłaństwie, szczęściu, chorobie i "przeprowadzaniu ludzi na drugą stronę".

  Na naszej scenie, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN i mieszkańców Wrocławia, Ewelina Lisowska - "Na obcy ląd". Jak Wam się podobało to wykonanie? Zobaczcie też czego, od artystki dowiedziała się Kasia Olubińska, co w wolnym czasie robi Ewelina Lisowska, jakie są jej ulubione miejsca we Wrocławiu i gdzie chodzi na romantyczne spacery?

  Moc atrakcji i gorrrrrąca atmosfera! Zapraszamy na rynek we Wrocławiu gdzie, od rana, urzędują nasi reporterzy: Kasia Olubińska, Ania Wendzikowska, Marcin Sawicki i Mateusz Hładki! To już ostatnie miasto, które odwiedzimy podczas naszej pierwszej trasy "Dzień Dobry u Was"! Jak na finał przystało, będzie się działo! Zaśpiewa dla nas Ewelina Lisowska, Jose Torres będzie uczył tańczyć salsę, Wpadną też do nas: Katarzyna Figura i Ryan Gosling... no prawie ;)

  ... które przeszło na czas letni! Kasia Olubińska wdrapała się na wieżę ratusza i namówiła zegarmistrza, pana Tadeusza Surmę, by już dziś przestawił tamtejszy zegar o godzinę do przodu. Dlatego nie wiemy, o której właściwie godzinie, na naszej scenie, pojawili się Kasia Popowska, Mateusz Hładki oraz Filip Chajzer, mnóstwo cukierków i caaaałe stadko dzieci! :)

  Zrobił gigantyczne wrażenie na jurorach "You Can Dance: Po prostu tańcz", swoim występem w tym programie zachwycił przede wszystkim Kingę Rusin! Dziś dołączył do nas na oleśnickim rynku! Z Michałem Kalcowskim spotkała się Kasia Olubińska! Zobaczcie też jak tańczy Filip Chajzer! Miałby szansę w You Can Dance? ;-)

  Weekend zaczynamy w Oleśnicy! Filip Chajzer, Kasia Olubińska i Mateusz Hładki od samego rana sprawdzali co można i co TRZEBA zobaczyć w tym pięknym mieście. Czy Oleśnica jest gotowa na naszą wizytę? :) Zapraszamy na oleśnicki rynek na spotkanie z Dzień Dobry TVN oraz Kasią Popowską!

  Wygoda czy atrakcyjny wygląd? Do czego młodzi ludzie przykładają obecnie większą uwagę na siłowni? Czy modny strój sprawia, że lepiej się ćwiczy? Czy dla fitnessowych estetów istnieje takie określenie jak "za drogie"? O modzie w stylu fitness, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawialiśmy z Marcelą Chmielowską, reprezentantką Polski na Miss Universe 2015, modelem Michałem Baryzą i dziennikarką Pauliną Młynarską.

  Jak do trasy w Polskę przygotowywała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska? Niestety nie zajrzeliśmy do jej łazienki, a szkoda. Podobno była w niej druga ekipa pakująca. Śmiało można powiedzieć, że dziewczyna potrafi się ustawić :)

  Co Papież miał na myśli, wypowiadając słowa, iż ma przeczucie, że ten pontyfikat nie potrwa długo? Co chciał w ten sposób powiedzieć? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska rozmawiała z o. Janem Marią Szewkiem, który cytując prawo kanoniczne zaznaczył, że papież ma do abdykacji pełne prawo. Czy papież Franciszek chce abdykować?

  Jaką cenę za sukces gwiazdy płacą na co dzień? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spytała o to: Marcina Wyrostka, Dorotę Williams, Piotra Polka, Tomasza Kota, Roberta Kupisza, Grażynę Kulczyk i Janusza Gajosa.

  Na planie nowego serialu TVN "Nie rób scen" gościła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska. Jaki był odbiór premierowego odcinka? Co się wydarzy w drugiej odsłonie? Zapytała o to aktorów: Joannę Brodzik, Magdę Popławską i Wojtka Solarza oraz reżysera serialu Łukasza Palkowskiego. Co panowie przygotowali dla pań z okazji Dnia Kobiet?

  Na czym polega tradycyjne zdobienie dłoni i stóp indyjską henną? Z jakich okazji kobiety w Indiach malują sobie dłonie i stopy? O tym gość Dzień Dobry TVN Agata Wójt (Mehendi Masala). Agata pokazała również swoje umiejętności. Jakie części ciała modelki pomalowała? Z Agatą rozmawiała nasza dziennikarka Kasia Olubińska.

  Izabela Łukomska-Pyżalska po raz 6 została mamą. Jak ma na imię jej najmłodsze dziecko? Jak oboje się czują? Jak rodzeństwo przyjęło malucha? Czy bizneswoman myśli już o powrocie do pracy? Jak udaje jej się łączyć obowiązki służbowe z rodzinnymi? Czy jest na diecie? W Poznaniu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska.

  Oscar dla "Idy" nie jest pierwszą nagrodą dla polskiego filmu przyznaną przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. W 2008 r. Oscara otrzymał polsko-brytyjski krótkometrażowy film animowany "Piotruś i Wilk". Z producentem filmu Zbigniewem Żmudzkim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska. Czy wiedział przed ceremonią rozdania Oscarów, że film, który wyprodukował dostanie statuetkę? Jak wspomina pobyt w Los Angeles? Gdzie oglądał tegoroczną galę rozdania Oscarów?

  Niektórym się wydaje, że psy z kucykami, warkoczykami i kokardkami nie są szczęśliwe i bardzo się męczą. Ale są i tacy, którzy nie widzą nic złego w tym, by zaprowadzić psa do fryzjera. Czym kierują się właściciele psów wybierając fryzjera dla swoich pupili? Od czego zaczyna się pielęgnacja psa? Czym charakteryzują się, modne coraz bardziej, strzyżenia przestrzenne? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska rozmawiała z Kasią Rajchel - właścicielką Five Star Dog. A modelem był Luluś - mistrz Zen :)

  Romantyczna kolacja przy świecach lub wyjście do kina. Tak standardowo zakochani spędzają walentynki. Jednak jest pewna grupa ludzi, którzy spędzili Dzień Zakochanych w bardziej oryginalny sposób, biegnąc. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska sprawdziła, która para dobiegła do mety.

  Wiktoria ma 5 lat, z czego cztery spędziła w szpitalu. Urodziła się ze złożoną wadą serca i niestety po jakimś czasie rozwinęło się u niej nadciśnienie płucne. Mimo dwóch operacji, jej życie było zagrożone. Wszczepienie zastawki było jedyną szansą na uratowanie życia Wiktorii. Jak dokładnie wyglądał ten zabieg? Gdzie był wykonany? Czy Wiktoria jest zdrowa? Z rodzicami dziewczynki rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska.

  Szykują się duże zmiany u Barbary i Dariusza Michalczewskich. Za dwa miesiące przyjdzie na świat ich córka. Do tej pory bokserowi rodzili się synowie. Czy córka zmieni Dariusza Michalczewskiego? Jak wyglądają przygotowania do narodzin dziecka? Czy urządzili już pokój dla córki? Czy będzie pępkowe? Kto wybierze imię dla córki? Z Dariuszem i Basią Michalczewskimi, w ich domu w Gdańsku, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.