Gwiazdy

Katarzyna Glinka pozuje z synkiem na tle zachodu słońca: "Dzielenie czasu między dzieci z taką różnicą wieku nie jest łatwe"

Gwiazdy

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka to jedna z popularniejszych aktorek. W ubiegłym roku po raz drugi została mamą została mamą. Na Instagramie opublikowała wpis, w którym dzieli się ze swoimi obserwatorami refleksją o dzieleniu czasu pomiędzy dzieci w różnym wieku.

Katarzyna Glinka o synach

Aktorka cieszy się urlopem z młodszym synkiem w Grecji. Z tej okazji opublikowała zdjęcie na tle zachodu słońca trzymając go w ramionach. Leo ma rok i razem z mamą wyruszył w podróż nad morze. Aktorka napisała:

-Mam okazję pobyć z maluchem i mieć czas tylko dla niego.

Katarzyna tęskni za swoim starszym synem, Filipem. - Tym razem nie mogłam zabrać ze sobą mojego starszego Syna, wchodzi w okres kiedy wyjeżdża już nie tylko z rodzicami.- czytamy w poście. -Trochę to przeżywam. Dlatego korzystam i pokazuje świat maluszkowi....Po mojemu - dodała.

Katarzyna Glinka o podróżach z dziećmi

Wakacyjna podróż z rocznym dzieckiem nie należy do najłatwiejszych. Katarzyna jednak jest zwolenniczką zabierania dzieci ze sobą na urlop:

-Mam dużą wiarę w to, że podróże dadzą im dobry start w dorosłe życie. Poznawanie ludzi, kultur i wszelkich odmienności uczy tolerancji. Poza tym przeżywamy razem niesamowite chwile, które zostaną z nami na zawsze.”

Na koniec podsumowała widok: "Zachód słońca...magiczny."

Zobacz także:

Zobacz wideo: Katarzyna Glinka - niepoprawna optymistka

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości