Gwiazdy

Katarzyna Glinka rozczarowana komentarzami. "Skąd taka potrzeba, żeby komuś umniejszyć, osądzić, ocenić"

Gwiazdy

Wojciech Olszanka/East News

Katarzyna Glinka poruszyła w sieci temat osądów. Aktorka opublikowała obszerny wpis, w którym próbowała zrozumieć, dlaczego społeczeństwo wciąż patrzy na siebie nieprzychylnym okiem. "Skąd taka potrzeba, żeby komuś odebrać radość, umniejszyć, osądzić, ocenić, nazwać i zaszufladkować?" – zastanawiała się Katarzyna.

Katarzyna Glinka pragnie dzielić się swoim szczęściem

Katarzyna Glinka to aktorka, która otwarcie mówi o towarzyszących jej emocjach. Niedawno na swoim koncie na Instagramie przyznała, że stara się zrozumieć ludzi, którzy wciąż krytykują innych. Mimo wielkich chęci aktorka nie potrafi dopuścić do siebie zachowania, które neguje czyjeś szczęście. Jak przyznała, dzielimy się w sieci dobrymi momentami, bo chcemy mieć co wspominać. Nie oznacza to jednak, że nasze dotychczasowe życie usłane było tylko różami.

Jak myślicie, dlaczego ludziom przeszkadza, że ktoś inny żyje po swojemu, robi to, na co ma ochotę, pokazuje na insta ten fragment życia, który chce pokazać, ubiera się w określony sposób, mówi to, co myśli???? Skąd taka potrzeba, żeby komuś odebrać radość, umniejszyć, osądzić, ocenić, nazwać i zaszufladkować ????

– rozpoczęła Kasia.

W dalszej części aktorka dodała, że często swoimi niepowodzeniami staramy się obarczyć innych, by przez chwilę poczuć się lepiej. Co więcej, bronimy się także przed "zapeszaniem", jakby nasze szczęście wiązało się z krzywdą drugiej osoby.

- Przychodzą mi do głowy tylko własne projekcje i niepowodzenia, które najłatwiej przerzucić na innych i poczuć się przez chwilę lepiej. Bo co w tym złego, że pokazuję na ten moment szczęśliwy fragment mojego życia??? Skąd w ogóle podejrzenie, że pokazując radość na zdjęciu, to w życiu oznacza przeciętność? Pewnie też na podstawie własnych doświadczeń - jednak - Kochani nie idźmy w tę stronę!!! Mamy też taką tendencję, żeby NIE ZAPESZAĆ. A ja pytam dlaczego??? Przecież to, że jest mi dobrze na świecie, nikogo nie rani, nie obraża, nie krzywdzi, prawda???? W życiu często jest różnie, są momenty, kiedy nie miałam zbyt wielu powodów do radości. Dlatego nauczyłam się, że jak są, to warto je pielęgnować. I nie będę przez skromność udawać, że jest inaczej !!!! Jak będzie źle - będzie co wspominać - wyjaśniła.

Fani zgadzają się z Katarzyną

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani przyznali aktorce rację i dodali jej słowa otuchy. Jak twierdzą, nie ma sensu oglądać się za innymi, lecz żyć pełnią życia i czerpać z niego garściami.

- "Kasieńko żyjmy jak chcemy, róbmy, co chcemy i nie oglądajmy się na innych", "Nie ma się co przejmować komentarzami, szkoda czasu". "Trudno chyba wytłumaczyć te mechanizmy! Ciesz się, celebruj!! Żyj, jak chcesz i epatuj szczęściem" - pisali fani.

Zobacz wideo: Kasia Glinka buduje i urządza wymarzony dom

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości