Kiedy gwiazdy były na udanej randce? Odpowiedź jednej z nich: "Nie pamiętam. To jest straszne"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy gwiazdy mają czas na randki?
Czy gwiazdy mają czas na randki?
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
Pełnosprawni w miłości
Pełnosprawni w miłości
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Kto płaci za pierwszą randkę?
Kto płaci za pierwszą randkę?
W jednym z warszawskich lokali miała miejsce impreza z okazji 13. urodzin magazynu "K MAG", podczas której po raz pierwszy rozdano także nagrody - Moskity "K MAG-a". Sandra Hajduk zainspirowała się motywem przewodnim wydarzenia, czyli "sexy night" i zapytała gwiazdy o ich ostatnie randki.

Kasia Warnke i Jessica Mercedes o swoich randkach

Na wydarzeniu magazynu "K MAG" pojawiło się wiele gwiazd w seksownych stylizacjach. Reporterka Dzień Dobry TVN postanowiła porozmawiać z kilkoma z nich o ostatnich naprawdę udanych randkach. Okazało się, że Katarzyna Warnke przeżyła takową w dzień imprezy. Wraz z Piotrem Stramowskim skorzystali z wolnej chwili i wyszli do restauracji.

- Ta randka polegała na tym, że nasze dziecko miało drzemkę, więc wyszliśmy obok do knajpki i po prostu mieliśmy randkę. Piotr jest strasznie zajęty, bo jest na planie w Gdańsku. Kręci tam serial i jest główną postacią, więc non stop go nie ma. Ja jestem słomianą wdową - stwierdziła Kasia Warnke.

Jessica Mercedes też nie musiała długo odpoczywać od randek. Wraz ze swoim chłopakiem Kubą Karasiem dzień wcześniej wybrali się na kolację w restauracji. Blogerka wyznała jednak, że lubią również wspólnie gotować w domowym zaciszu. Dodała: "Ostatnio mamy troszkę inne godziny życia, bo Kuba pracuje późno w nocy jako muzyk, a ja bardziej od rana zaczynam, ale zawsze staramy się znaleźć dla siebie czas. To jest ważne".

Randki Koterskiego, Andrzejewicz i Zawieruchy

Również Rafał Zawierucha zdradził, że nie ma przerwy od randek i spotkał się z ukochaną przed imprezą "K MAG-a". Innym wyznaniem podzieliła się natomiast Gosia Andrzejewicz. Piosenkarka wyjawiła, że w ostatnim czasie skupiła się na koncertowaniu i realizacji teledysku, a na pytanie, kiedy przeżyła udaną randkę, odpowiedziała: "Nie pamiętam. To jest straszne". Z kolei Misiek Koterski i Marcela Leszczak twierdzą, że są parą z młodym stażem i właśnie z tego powodu randkują.

- Długo nam zajęło czasu, żeby do tego dojrzeć i sobie uświadomić, że to jest bardzo ważne. Tym bardziej, jak jest się rodzicami, człowiek pracuje, jest zajęty codziennymi czynnościami i prozą życia, to się okazuje, że o wszystko trzeba w życiu dbać - dodał Misiek Koterski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Reporter: S. Hajduk-Popińska, J. Hac-Mroczka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości