Gwiazdy

Partnerka Jarosława Bieniuka w szczerym wyznaniu o Annie Przybylskiej. "Czasami jest ciężko"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Jarosław Bieniuk od kilku lat układa sobie życie u boku Zuzanny Pactwy. Teraz modelka postanowiła odpowiedzieć swoim fanom na kilka pytań w mediach społecznościowych. Niektóre z nich były bardzo osobiste.

Nowy związek Jarosława Bieniuka

Po śmierci Anny Przybylskiej w 2014 roku Jarosław Bieniuk przez długi czas nie mógł sobie ułożyć życia. Piłkarz skupił się na wychowywaniu trójki dzieci i wychodzeniu z żałoby. Nie ukrywał, że śmierć ukochanej była dla niego największą tragedią, jaka spotkała go w życiu. Po kliku latach związał się z Martyną Gliwińską. Ich relacja rozpadła się jednak przed przyjściem na świat wspólnego synka, Kazika. 

Pod koniec 2020 roku sportowiec po raz pierwszy pokazał się z nową partnerką, modelką Zuzanną Pactwą. Kobieta znana jest widzom z udziału w programie "Żony Hollywood". Pojawiała się w niektórych odcinkach, ponieważ przyjaźni się z Katarzyną Wołejnio. Ponadto ma własną firmę odzieżową i amerykańskie portfolio.

Zuzanna Pactwa o Annie Przybylskiej

Zuzanna Pactwa jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dodaje liczne zdjęcia i relacjonuje codzienne życie. Nawiązuje też kontakt ze swoimi obserwatorami i pozwala zadawać sobie różne pytania. Ostatnio jedna z internautek podczas sesji Q&A spytała modelkę: "Nie jest pani ciężko być w związku z facetem, który miał jako partnerkę tak kochaną przez wszystkich aktorkę?". Co ciekawe, kobieta nie zamierzała unikać odpowiedzi i zdecydowała się na szczerość. Okazało się, że ciepło wspomina zmarłą artystkę i miło się o niej wypowiedziała.

- Myślę, że wszyscy kochamy Anię. Sama miałam okazję ją poznać wiele lat temu, bardzo miło to wspominam. Życie pisze własne scenariusze. Czy jest ciężko? Myślę, że czasami tak, ale należy żyć tym, co jest teraz. Ania na zawsze pozostanie w naszej pamięci - napisała Zuzanna Pactwa na Instagramie.

- Pytanie bardzo osobiste, ale odpowiedź też bardzo szczera, mam wrażenie - stwierdził Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Wojtek Olszanka/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości