Gosia Andrzejewicz

  W jednym z warszawskich lokali miała miejsce impreza z okazji 13. urodzin magazynu "K MAG", podczas której po raz pierwszy rozdano także nagrody - Moskity "K MAG-a". Sandra Hajduk zainspirowała się motywem przewodnim wydarzenia, czyli "sexy night" i zapytała gwiazdy o ich ostatnie randki.

  Gosia Andrzejewicz, Mandaryna i Ina nagrały piosenkę. "Nie będziesz szła sama" to protest song, który wspiera Strajk Kobiet. Jest coverem utworu rosyjskiego zespołu t.A.T.u. Do sieci właśnie trafił teledysk.

  Gosia Andrzejewicz na przestrzeni lat bardzo się zmieniła - zaczynając od stylu, a na figurze kończąc. Najnowsze zdjęcie, które wypłynęło do sieci, tylko potwierdza te słowa. Wokalistka wzięła bowiem udział w odważnej sesji. Śmiało można stwierdzić, że teraz czuje się pewnie w swoim ciele.

  Gosia Andrzejewicz zadebiutowała na scenie 12 lat temu. W zeszłym roku na chwilę zniknęła z show-biznesu. Powodem tej absencji była ciąża piosenkarki. Teraz powraca z nową piosenką "Moc". W Dzień Dobry TVN powiedziała o wpływie macierzyństwa na jej życie, pracy nad kolejnym materiałem muzycznym, koncertach i planach na nadchodzące wakacje. Marcin Meller pokazał Gosi, jak metodą "na leniwca" może usypiać swojego synka. Mogliśmy też zobaczyć zdjęcie malucha.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: śpiewająca mama - Gosia Andrzejewicz po raz pierwszy po urodzeniu synka. Następnie: wielka chwila dla naszych dzieci - jak pomóc przetrwać i samemu przeżyć ich pierwszy samodzielny wyjazd na kolonie? A na koniec: ślub z charakterem - doradzamy pannom młodym, które marzą o sukni ślubnej innej niż biała beza. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Podobno wokalistka Iwona Węgrowska zamieściła wpis na jednym z portali społecznościowych, w którym oskarżyła swoją rywalkę Gosię Andrzejewicz o to, że ta skopiowała od niej pomysł na promocję w mediach. Obie celebrytki zaszły w ciążę niemal w tym samym czasie. Ile w tym prawdy? Czy spór między celebrytkami zakończy sie w sądzie? Prawdy próbowała dowieść dzienniakra Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nagrała piosenkę z dr. Albanem. Po pięciu latach wraca na scenę muzyczną. Razem z arabskim wokalistą Douzim nagrała utwór, który prawie zawiesił serwery You Tuba :). Okazuje się, że fani o niej nie zapomnieli. Jaka Gosia Andrzejewicz jest dziś? Kto jest twórcą jej najnowszego albumu? Jak brzmi na tej płycie? Gosia była gościem Dzień Dobry TVN.

  Sobota z Dzień Dobry TVN znów zaskoczy widzów! W programie: rodzina Chajzerów, Stockingerów i Wonsów w gorączce świątecznych zakupów. Czy ktoś wyjdzie z tego cało?! Następnie: Kuba Wesołowski ciągle w akcji - tym razem Mikołajkowej! A na koniec: nadciągają niezwykłe Pluszaki, czyli jak podarowanie komuś misia może uratować życie innych. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Magda Mołek i Marcin Meller.

  Makaron pełnoziarnisty z indykiem, mini frittata, makaron z orzechami, jogurtem i rozmarynem oraz zapiekanka z makaronu pełnoziarnistego z dynią, szpinakiem i słonecznikiem. W kuchni Dzień Dobry TVN, pod czujnym okiem Andrzeja Polana, dania na bazie makaronu przygotowywała Gosia Andrzejewicz!

  Gosia Andrzejeweicz powraca na muzyczną scenę ze zdwojoną energią i nowym zapałem. Jaki będzie come back Gosi i kiedy możecie spodziewać się całej płyty? Co Gosia robiła w Nowym Jorku i kogo stamtąd przywiozła? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała także, co czuła, kiedy media ogłosiły ją "królową kiczu". Towarzyszył jej NatStar, raper z Nowego Jorku.

  Już w tę niedzielę, w Dzień Dobry Wakacje będziecie mogli zobaczyć i posłuchać Gosi Andrzejewicz, która powraca na muzyczną scenę z nową energią i zapałem. Jaki będzie come back Gosi i kiedy możecie spodziewać się całej płyty? Dowiecie się już 21 lipca!