Gosia Andrzejewicz

  Gosia Andrzejewicz

  Gosia Andrzejewicz zadebiutowała na scenie 12 lat temu. W zeszłym roku na chwilę zniknęła z show-biznesu. Powodem tej absencji była ciąża piosenkarki. Teraz powraca z nową piosenką "Moc". W Dzień Dobry TVN powiedziała o wpływie macierzyństwa na jej życie, pracy nad kolejnym materiałem muzycznym, koncertach i planach na nadchodzące wakacje. Marcin Meller pokazał Gosi, jak metodą "na leniwca" może usypiać swojego synka. Mogliśmy też zobaczyć zdjęcie malucha.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: śpiewająca mama - Gosia Andrzejewicz po raz pierwszy po urodzeniu synka. Następnie: wielka chwila dla naszych dzieci - jak pomóc przetrwać i samemu przeżyć ich pierwszy samodzielny wyjazd na kolonie? A na koniec: ślub z charakterem - doradzamy pannom młodym, które marzą o sukni ślubnej innej niż biała beza. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Podobno wokalistka Iwona Węgrowska zamieściła wpis na jednym z portali społecznościowych, w którym oskarżyła swoją rywalkę Gosię Andrzejewicz o to, że ta skopiowała od niej pomysł na promocję w mediach. Obie celebrytki zaszły w ciążę niemal w tym samym czasie. Ile w tym prawdy? Czy spór między celebrytkami zakończy sie w sądzie? Prawdy próbowała dowieść dzienniakra Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nagrała piosenkę z dr. Albanem. Po pięciu latach wraca na scenę muzyczną. Razem z arabskim wokalistą Douzim nagrała utwór, który prawie zawiesił serwery You Tuba :). Okazuje się, że fani o niej nie zapomnieli. Jaka Gosia Andrzejewicz jest dziś? Kto jest twórcą jej najnowszego albumu? Jak brzmi na tej płycie? Gosia była gościem Dzień Dobry TVN.

  Sobota z Dzień Dobry TVN znów zaskoczy widzów! W programie: rodzina Chajzerów, Stockingerów i Wonsów w gorączce świątecznych zakupów. Czy ktoś wyjdzie z tego cało?! Następnie: Kuba Wesołowski ciągle w akcji - tym razem Mikołajkowej! A na koniec: nadciągają niezwykłe Pluszaki, czyli jak podarowanie komuś misia może uratować życie innych. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Magda Mołek i Marcin Meller.

  Makaron pełnoziarnisty z indykiem, mini frittata, makaron z orzechami, jogurtem i rozmarynem oraz zapiekanka z makaronu pełnoziarnistego z dynią, szpinakiem i słonecznikiem. W kuchni Dzień Dobry TVN, pod czujnym okiem Andrzeja Polana, dania na bazie makaronu przygotowywała Gosia Andrzejewicz!

  Gosia Andrzejeweicz powraca na muzyczną scenę ze zdwojoną energią i nowym zapałem. Jaki będzie come back Gosi i kiedy możecie spodziewać się całej płyty? Co Gosia robiła w Nowym Jorku i kogo stamtąd przywiozła? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała także, co czuła, kiedy media ogłosiły ją "królową kiczu". Towarzyszył jej NatStar, raper z Nowego Jorku.

  Już w tę niedzielę, w Dzień Dobry Wakacje będziecie mogli zobaczyć i posłuchać Gosi Andrzejewicz, która powraca na muzyczną scenę z nową energią i zapałem. Jaki będzie come back Gosi i kiedy możecie spodziewać się całej płyty? Dowiecie się już 21 lipca!