Rafał Zawierucha

    Rafał Zawierucha

    Największe święto kina na świecie zbliża się coraz większymi krokami. 25 kwietnia 2021 r. odbędzie się 93. gala rozdania Oscarów. Będzie wyjątkowa, bo po raz pierwszy wyśmienici goście zjadą nie tylko do Los Angeles i słynnego Dolby Theatre, ale też do studio w Paryżu i w Londynie. Czekają nas więc wielkie emocje - o tym, czego możemy się spodziewać opowiadają Sławomir Idziak, Rafał Zawierucha i Katarzyna Łaska, którzy na własnej skórze doświadczyli dreszczyku emocji z Oscarowej gali.

    Rafał Zawierucha i Mateusz Banasiuk to uznani polscy aktorzy. Obaj mają po dwie siostry, a jak wiadomo, relacje braci z siostrami często nie należą do najłatwiejszych. Do naturalnych starć, które pojawiają się między rodzeństwem z racji różnicy wieku, dochodzą jeszcze te związane z inną płcią i zainteresowaniami. Jaki kontakt ze swoimi siostrami mają nasi goście?

    Wczoraj wrócił do Polski, a już dziś rano usiadł na naszej kanapie, żebyśmy mogli mu zadać to pytanie - Marcin Meller: "Jak się dostaje taką robotę?". W najnowszym filmie Quentina Tarantino Rafał Zawierucha wciela się w rolę młodego Romana Polańskiego: "Nawet teraz, jak o tym mówię, mam ciarki. To było coś na zasadzie śmiechu, płaczu, szczęścia, strachu... Rozwinęły się niesamowite emocje. (...) Marzenia mam teraz dużo większe niż miałem. Chcę pracować tam i wiem, że będę tam pracował". Jak wygląda praca na planie Quentina Tarantino?