Gwiazdy

Kasia Tusk w ciąży. Teściowa zdradziła tajemnicę: "Jakże to wieści szybko się roznoszą"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kasia Tusk przeżywa teraz wyjątkowo szczęśliwe chwile. Gwiazda spodziewa się kolejnego dziecka, o czym poinformowała w rozmowie z tabloidem jej teściowa, mama Staszka Cudnego, Anna Lutomska. - Jakże to wieści szybko się roznoszą – powiedziała.

Kasia Tusk jest w ciąży

Mimo bardzo dużego zainteresowania fanów codziennym życiem Kasi Tusk, blogerka nie epatuje szczegółami z prywatnego życia. Kiedy tyko raz na jakiś czas uchyli rąbka tajemnicy, jej posty cieszą się ogromną popularnością. Tak jest i tym razem, gdy na jaw wyszło, że Kasia spodziewa się kolejnego dziecka.

Ostatnio córka Donalda Tuska wybrała się razem z mężem, Stanisławem Cudnym i córeczką na obiad do rodziców. Choć starała się ukryć ciążowe krągłości, nie do końca jej się udało. Teściowa Kasi Tusk jest pierwszą osobą, która podzieliła się z mediami tą informacją.

Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy! - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Kasia Tusk - dzieci

Pod koniec stycznia 2019 r. Kasia Tusk po raz pierwszy została mamą. Ona i jej mąż Stanisław Cudny powitali wówczas na świecie córeczkę Lilianę. Przypomnijmy, że to, że blogerka urodziła, wydało się przez przypadek na Twitterze, gdy obserwatorzy Donalda Tuska zaczęli gratulować mu narodzin wnuczki.

Wcześniej Kasia Tusk zaskoczyła fanów informacją, że wyszła za mąż już w 2014 r. Tusk i Cudny zaręczyli się w 2013 r., parą są już od ponad dziesięciu lat.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dzień z Kasią Tusk

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości