Gwiazdy

Pierwszy wiec Kanye Westa. Raper zdobył się na szokujące wyznanie "Prawie zabiłem swoją córkę!"

Gwiazdy

Kanye West należy do najbardziej kontrowersyjnych gwiazd światowego show biznesu. Jakiś czas temu media zelektryzowała wiadomość, że raper postanowił kandydować na urząd prezydenta USA. 19 lipca odbył się pierwszy wiec muzyka, na którym wyznał, że wraz z Kim Kardashian rozważali aborcję, gdy gwiazda zaszła w ciążę z córką North.

Kontrowersyjna kampania Kanye Westa

Kanye West stanął do wyścigu o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. W Charleston, w Karolinie Południowej odbył się wiec inaugurujący kampanię muzyka. Podczas spotkania z wyborcami, raper zdobył się na szokujące wyznanie.

West przyznał, że wraz z ówczesną dziewczyną, teraz żoną, Kim Kardashian rozważali aborcję, gdy gwiazda zaszła w ciążę z córką North.

Przez miesiąc, drugi i trzeci rozmawialiśmy o tym, by nie mieć tego dziecka. Miała tabletki w swojej dłoni

– mówił na swoim wiecu w Charleston.

Kanye West namawiał Kim Kardashian do aborcji?

Gwiazdor wyznał, że znak od Boga pomógł mu podjąć dobrą decyzję.

Nawet jeśli żona będzie chciała rozwieźć się ze mną po tej przemowie, to ona wydała North na świat nawet gdy ja tego nie chciałem. Postawiła się i ochroniła to dziecko. Prawie zabiłem swoją córkę!

- krzyczał, szlochając na scenie.

Kanye West - kandydat na prezydenta USA

Kanye West i Kim Kardashian to jedna z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych par show-biznesu. Państwo West cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem światowych mediów. Portale regularnie publikują kolejne doniesienia na temat ich życia i nowych przedsięwzięć. Zarówno gwiazda "Keeping Up With the Kardashians", jak i raper mają za sobą liczne skandale. Jednocześnie sukcesywnie poszerzają swoje imperium, które - jak się okazuje - ma szansę objąć nawet Biały Dom.

Zobacz też:

Kim Kardashian i Kanye West przeżywają kryzys w związku. Para pokłóciła się o opiekę na dziećmi

Kourtney Kardashian odchodzi z rodzinnego reality show. O swojej decyzji opowiedziała w wywiadzie dla "Vogue Arabia"

Córka Kylie Jenner zadebiutowała na okładce "Vogue'a". 2-latka wystąpiła w sesji z mamą

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości