Gwiazdy

Córka Kylie Jenner zadebiutowała na okładce "Vogue'a". 2-latka wystąpiła w sesji z mamą

x-news

Gwiazdy

Córka Kylie Jenner zadebiutowała na okładce "Vogue'a". 2-latka wystąpiła w sesji z mamą

x-news

O okładce "Vogue'a" marzy każda modelka na świecie. Stormi Webster już się to udało. Córka Kylie Jenner ma zaledwie dwa lata, a na koncie sesję dla czeskiej edycji najsłynniejszego magazynu o modzie. Zdjęcia zostały zrobione przez aplikację do wideokonferencji. 

Stormi Webster - córka Kylie Jenner

Córka Kylie Jenner zadebiutowała na okładce czechosłowackiego "Vogue'a" na wspólnej sesji z mamą. Jenner poinformowała na Instagramie, że zdjęcie zrobiła swoim telefonem. Wywiadowi towarzyszy sesja celebrytki i 2-latki, która powstała w ich domu za pomocą aplikacji Zoom. W rozmowie gwiazda zdradziła m.in. czy pozwoli swojej córce się malować. 

Najnowszy numer magazynu jest dostępny od 18 czerwca.

Dawno, dawno temu księżniczka Kylie Jenner urodziła się w najczęściej oglądanej rodzinie na świecie. W krótkim czasie stała się najpotężniejszą influencerką, matką Stormi i potentatką kosmetyczną. Może się wydawać, że wszystko, o czym zamarzy, spełnia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

- napisano na profilu czeskiego "Vogue'a". 

Podczas gdy Kylie i Stormi zostały poddane kwarantannie w ich domu w Los Angeles, bracia Morelli sfotografowali je wyłącznie dla czeskiego Vogue'a za pośrednictwem połączenia Zoom. Niezależnie od tego, czy wolisz bajki o odnoszących sukcesy księżniczkach czy złych królowych, opowiadaj je dalej. Jeśli wierzymy, że świat może być lepszym miejscem, tak się stanie

- czytamy pod zdjęciem na Instagramie. 

Kylie Jenner - najmłodsza miliarderka na świecie

Kylie Jenner w wieku 21 lat stała się najmłodszą miliarderką w historii. Ogromnego majątku dorobiła się dzięki założonej przez siebie firmie kosmetycznej "Kylie Cosmetics". Biznes rozkręciła w wieku 18 lat. W wywiadzie dla magazynu "Forbes" zdradziła, że jej mama nie wierzyła w jej markę, więc Kylie musiała zainwestować własne pieniądze.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
75
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0