Vogue

  Vogue

  Lorde to nowozelandzka wokalistka, która udzieliła wywiadu magazynowi Vogue. Zdradziła z kim najchętniej zaśpiewałaby w duecie, opowiedziała o trzeciej płycie i o tym, że nie chce być ikoną świata pop.

  O projektach 19-letniej Magdaleny Nowak zrobiło się głośno, gdy spotkały się z uznaniem prestiżowych magazynów modowych, takich jak Vogue Portugalia, L’Officiel Baltic, Fashion Magazine Polska. Młoda projektantka bardzo szybko osiągnęła sukces, o który wielu przedstawicieli tego zawodu stara się latami. Nie zamierza jednak zwalniać tempa. Uzdolniona nastolatka opowiedziała nam o swoich planach i marzeniach, zdradziła też jak wyglądają kulisy jej pracy.

  Kamala Harris już zapisała się na kartach historii USA, mimo że jeszcze nie zaczęła pełnić swojego urzędu. Wszystko dlatego, że będzie pierwszą kobietą, Afroamerykanką i osobą pochodzenia azjatyckiego na stanowisku wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Docenił to magazyn "Vogue" i umieścił ją na swojej okładce. Stylizacja polityk jednak oburzyła Amerykanów.

  Wokół Kylie Jenner, najmłodszej z klanu Kardashianek, znowu pojawiły się kontrowersje. Modelka znalazła się właśnie na okładce hongkońskiej edycji magazynu Vogue, zwanego biblią mody. Nie wszystkim spodobał się wybór redakcji. Co tak bardzo zbulwersowało fanów?

  O fenomenie magazynu "Vogue" rozmawialiśmy w Dzień Dobry Wakacje z Filipem Nidenthalem, redaktorem naczelnym "Vogue Polska" oraz z Małgorzatą Belą, editor at large "Vogue Polska". Czym jest September Issue? I dlaczego wrzesień jest bardzo ważnym miesiącem dla magazynu? Kto znalazł się na okładce September Issue polskiej edycji Vogue'a?

  Dziś w kioskach pojawił się pierwszy numer polskiej edycji kultowego magazynu "Vogue". Okładka pisma z top modelkami - Anją Rubik i Małgosią Belą - wzbudziła w sieci wiele skrajnych emocji. Dlaczego? O nowym wydaniu "Vogue", w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Podobno Izabela Trojanowska wystąpiła na okładce Vogue. Czy rzeczywiście tak było? Postanowiła to sprawdzić dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  Lynn Yeager to dziennikarka Vogue'a o nietuzinkowym wyglądzie. O tym, co dzieje się w świecie ubrań i dodatków pisze już 30 lat. Czy w dzisiejszych czasach można zdefiniować modę? Na rozmowę o stylu, modzie i elegancji umówił się z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN. Wyznała mu, że czasem fantazjuje, że jest prawniczką. Co by wtedy nosiła?

  Julia Kuczyńska i Jessica Mercedes poleciały do Nowego Jorku, aby wziąć udział w tamtejszym tygodniu mody. Ich stylizacje zwróciły uwagę magazynu Vogue. O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Dowiedzieliśmy się również, kto zaprosił nasze blogerki modowe na pokaz mody.

  Zdjęcia Pawła Pysza do kolorowych magazynów znane są na całym świecie. Największą popularnością cieszą się jednak na rynku azjatyckim. Dlaczego? Fotograf od kilkunastu lat mieszka i pracuje w Londynie. Tam spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz. Jak wygląda jego praca? Jak współpracę z Pawłem ocenia dyrektor artystyczna magazynu Vogue? I z której sesji Paweł jest najbardziej dumny?

  Marcin Tyszka przygotowywał ostatnio cover story dla portugalskiego Vogue'a. W projekcie uczestniczyła Kasia Struss. Zdjęcia powstały w Polsce, niedaleko Wilanowa. Czy modelka lubi pracować z Marcinem Tyszką? Jaką opinię o Kasi ma fotograf? Czy Kasia lubi przyjeżdżać do Polski? Jak długo trwały zdjęcia? Ekipa Dzień Dobry TVN dowiedziała się również, jakie kolory będą modne w tym sezonie.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: coś co możecie zobaczyć tylko u nas! Polska top modelka, warszawski Wilanów oraz międzynarodowa ekipa podczas pracy dla prestiżowego Vogue'a. Kasia Struss o byciu gwiazdą i nagości podczas sesji. Oprócz tego coś dla kobiet, które myślą, że wiedzą o mężczyznach już wszystko - u nas męski ekspert w szydełkowaniu. A na koniec, w związku ze zbliżającymi się wakacjami - to czego podczas latania nienawidzą stewardesy i inni pasażerowie. Zaczynamy o 8:00!