Zabawa nie dla wszystkich. Kto dostał się na listę gości Gali Met 2024?

Kto został zaproszony na Met Galę 2024?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Anna Wintour – legendarna naczelna magazynu “Vogue”
Anna Wintour – legendarna naczelna magazynu “Vogue”
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
Modnie i wygodnie w podróży
Modnie i wygodnie w podróży
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Stylizacje gwiazd na Met Gali co roku wzbudzają ogromne emocje, a fani celebrytów, influencerów, aktorów, muzyków i artystów prześcigają się w domysłach, kto trafił na prestiżową listę gości. Czerwony dywan, wymyślne kreacje i najgorętsze nazwiska show-biznesu. Kogo w tym roku zobaczymy na Met Gali?

Met Gala 2024 - Kiedy się odbędzie?

Met Gala co roku wzbudza ogromne emocje wśród wielbicieli mody i świata show-biznesu. Nowojorska impreza zbliża się wielkimi krokami i już w poniedziałek, 6 maja 2024 zobaczymy na czerwonym dywanie tłumy gwiazd. Przypomnijmy, że to coroczne wydarzenie związane jest ze zbiórką funduszy na rzecz Instytutu Kostiumów należącego do Metropolitant Museum of Art w Nowym Jorku, a spotkanie organizowane jest przez magazyn "Vogue" i jego redaktorkę naczelną - Annę Winour.

Każdego roku gwiazdy proszone są o dostosowanie się do wymagającego dresscodu, który nawiązuje zwykle do historii mody. W tym roku motyw przewodni Met Gali brzmi: "Sleeping Beauties: Reawakening Fashion" ("Śpiące Piękności: Przebudzenie Mody"), który można dowolnie interpretować.

Kto został zaproszony na Met Galę 2024?

Prestiżową galę poprowadzą w tym roku Bad Bunny, Chris Hemsworth, Zendaya oraz Jennifer Lopez. To tylko kilka z nazwisk, które pojawią się na czerwonym dywanie, gdyż jak powszechnie wiadomo - możliwość wystąpienia na Met Gali jest wielkim wyróżnieniem dla osobistości świata show-biznesu i świadczy o ich statusie lub popularności. Ci, którzy mają szansę zabłysnąć w niezwykłych stylizacjach zwykle cieszą się niezmienną popularnością od lat i często są w trakcie promowania głośnego filmu ze swoim udziałem lub nowej płyty.

Zaproszeni proszeni są o wpłatę około 50 tysięcy dolarów. Na liście gości w tym roku na Met Galę znalazła się m.in. Rihanna, Gisele Bündchen, Lily Gladstone, Olivia Rodrigo, Cara Delavingne, Kendall Jenner oraz Sara Paulson.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: gaziamagazine.com

Źródło zdjęcia głównego: Gilbert Carrasquillo / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki