Gwiazdy

Justin Bieber po ślubie z Hailey przeszedł załamanie nerwowe. "Po prostu brakowało zaufania"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN24
Co słychać w show-biznesie?

Justin Bieber od lat opowiada o swoich zmaganiach z problemami dotyczącymi zdrowia psychicznego. Sława w bardzo młodym wieku negatywnie obiła się na życiu piosenkarza. W najnowszym wywiadzie w jednym z amerykańskich programów Justin przyznał, że cierpiała na tym także jego relacja z modelką, Hailey Baldwin. Szczegóły w Dzień Dobry TVN.

Justin Bieber - problemy ze zdrowiem psychicznym

Justin Bieber od wielu lat opowiada w mediach o skutkach popularności, jaką zdobył w bardzo młodym wieku. Swoją karierę rozpoczął w 2008 roku. Ogromna sława, jaka spadła na czternastoletniego wówczas chłopca, sprawiła, że piosenkarz do dziś musi mierzyć się z jej konsekwencjami.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

W 2019 roku artysta opublikował post w mediach społecznościowych, w którym poinformował swoich obserwatorów o uzależnieniu od narkotyków i trudnościach w nawiązywaniu zdrowych relacji w społeczeństwie.

- We wszystkich moich związkach dochodziło do nadużyć. Odnosiłem się do kobiet z lekceważeniem, źle się zachowywałem. Trzymałem na dystans wszystkich, którzy mnie kochali - wspominał gwiazdor.

Justin Bieber i problemy w małżeństwie

Jego zachowanie odbiło się też na relacji z jego żoną Hailey Bieber. Para wzięła ślub w 2018 roku. W najnowszym wywiadzie Justin Bieber przyznał, że początki ich relacji były bardzo skomplikowane. Twierdzi, że było tak, ponieważ jego żona "robiła rzeczy, których nie zrobiły on sam".

- Przeszedłem lekkie załamanie nerwowe, gdy zdałem sobie sprawę, że małżeństwo nie rozwiąże wszystkich moich problemów – wyjaśnił w "The Ebro Show". O swoim związku opowiadał także portalowi QG - Po prostu brakowało zaufania. Było wiele strasznych rzeczy, do których bałem się przyznać. Nie chcesz odstraszyć osoby, z którą jesteś - opowiadał.

- Justin twierdzi, że zbyt wiele spodziewał się po małżeństwie. Myślał, że małżeństwo rozwiąże wszelkie problemy, nie tylko te, które ono generuje - komentuje nasz reporter Mateusz Hładki.

Choć początkowo małżeństwo przerastało Justina, to jednak już rok później wyjaśnił, że coraz lepiej odnajduje się w roli męża. Na Instagramie często podkreśla, jak bardzo kocha swoją żonę, a ich relacja jest najlepszym okresem w dotychczasowym życiu artysty.

Więcej informacji w TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Theo Wargo / Staff / Getty Images

Pozostałe wiadomości