Gwiazdy

Księżna Charlene u boku męża na pierwszym publicznym wyjściu od miesięcy. To przełom w ich małżeństwie?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Księżna Monako powraca do pełnienia królewskich obowiązków. Po wielomiesięcznej przerwie Charlene pojawiła się na oficjalnym wyjściu u boku męża i dzieci. Czy to przełom w ich małżeństwie? Co działo się z księżną podczas jej nieobecności? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział nasz reporter Mateusz Hładki.

Problemy zdrowotne księżnej Monako

Księżna Charlene pojawiła się na pierwszym publicznym wyjściu od miesięcy. Była pływaczka powróciła do Monako po długiej nieobecności spowodowanej wyjazdem do RPA, gdzie przebywała ze względu na tajemniczą chorobę. Później księżna zdecydowała się na wyjazd do Szwajcarii i podjęcia dalszego leczenia w ośrodku zamkniętym.

- Wszystko wskazuje na to, że to było leczenie, które miało poprawić zdrowie nie tylko fizyczne, ale tez psychiczne - wyjaśnia nasz reporter Mateusz Hładki. Media wiązały jej nieobecność z kryzysem w małżeństwie. - Nie jest już tajemnicą, że książę Albert ma nieślubne dzieci, o dwójce na pewno wiemy - dodaje.

Księżna Charlene na pierwszym publicznym wyjściu

Wspólne pojawienie się książęcej pary wzbudziło ogromne zainteresowanie mediów. Małżeństwo pozowało wspólnie do zdjęć podczas Mistrzostw Formuły E. "Najsmutniejszej księżnej świata" towarzyszyły również jej dzieci - Gabriela i Jakub.

- Wszystkie media na świecie zwracają uwagę na zdjęcia (...) to jest jej pierwsze zdjęcie księżnej Monako po zakończeniu terapii - podsumowuje reporter.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Daniele Venturelli / Contributor / Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości