Gwiazdy

Kolejny skandal w rodzinie królewskiej

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
dailymail.co.uk
Rodzina Pippy Middleton

Brytyjska rodzina królewska będzie musiała zmierzyć się z kolejnym skandalem. Teść Pippy Middleton został oskarżony o dwukrotny gwałt na osobie nieletniej, którego miał dopuścić się ponad 20 lat temu. David Matthews usłyszał zarzuty w 2018 roku. Mężczyzna czeka na pierwszą rozprawę.

David Matthews oskarżony o gwałt

Pippa Middleton w 2017 roku wzięła ślub z Jamsem Matthewsem. Już rok później ojciec jej męża został oskarżony o dwukrotną napaść seksualną wobec 16-letniej wówczas dziewczyny. Według zeznań miały one mieć miejsce w latach 1998-1999 - najpierw w Paryżu, a później na wyspie St. Barts, gdzie David Matthews jest właścicielem hotelu Eden Rock.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Jak podaje "Daily Mail", rzecznik prasowy sądu w Paryżu potwierdził, że śledztwo dotyczące sprawy teścia Pippy Middleton jest nadal w toku. Mężczyzna dwukrotnie składał już zeznania, jednak nie wyznaczono jeszcze terminu pierwszej rozprawy.

Teść Pippy Middleton nie komentuje oskarżeń

David Matthews nie chce już komentować postawionych mu zarzutów. Wcześniej twierdził, że są one bezpodstawne, a ich głównym celem jest chęć zaszkodzenia jego rodzinie. W sprawę zaangażowany jest również ojciec pokrzywdzonej dziewczyny. Wierzy on córce i zaprzecza, że złożone przez nią zeznania mogą być kłamstwem.

- Pomysł, że robi to dla odszkodowania lub z jakiegokolwiek innego powodu, niż pragnienie sprawiedliwości, jest całkowicie błędny”, wyznał w rozmowie z agencją rządową Wielkiej Brytanii - wyjaśnił w rozmowie z agencją rządową Wielkiej Brytanii.

David Matthews został objęty nadzorem sądowym.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: UK Press Pool / Contributor/ Getty Images

Pozostałe wiadomości