Gwiazdy

Magdalena Stępień zbiera pieniądze na operację synka. "Błagam, uratujmy wspólnie Oliwierka"

Gwiazdy

Autor:
Luiza
Bebłot
Magdalena Stępień

Magdalena Stępień nie ustaje w walce o życie swojego synka. Mały Oliwier zmaga się z rzadką odmianą nowotworu wątroby. Kilkanaście dni temu modelka przekazała, że niestety pojawiły się przerzuty. Teraz w sieci poprosiła o pomoc w zbieraniu pieniędzy na operację i leczenie chłopczyka w Izraelu. Zobacz, jak można wesprzeć zbiórkę.

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka jest ciężko chory

Uczestniczka 5. edycji "Top Model" wychowuje Oliwiera sama, ponieważ tuż przed narodzinami dziecka rozstała się z jego ojcem, piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Od kilku miesięcy jest skupiona na walce o życie małego synka. Żeby go ratować, udało się jej zebrać wymaganą kwotę i wyjechać z chłopczykiem do Izraela, gdzie jest leczony.

- Wierzę mocno w to, że moje modlitwy zostaną wysłuchane i przy pomocy nowoczesnej medycyny Oliwierek będzie zdrowy - pisała wtedy Magda, dziękując wszystkim, którzy jej pomogli.

Chore dzieci

Operacja serca w łonie matki
Operacja serca w łonie matkiDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Pod koniec kwietnia okazało się jednak, że sytuacja jest dużo poważniejsza.

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma przerzuty

Podczas pobytu w izraelskim szpitalu badania wykazały, że Oliwier ma jeszcze rzadszą odmianę nowotworu wątroby, niż początkowo sądzono.

- Lekarze w Izraelu robią wszystko, aby ustalić najlepszą metodę leczenia, co nie jest łatwe ze względu na bardzo małą ilość takich przypadków - przekazała modelka. Jak dodała, jej synek co dwa dni otrzymuje dawki chemioterapii i jest poddawany badaniom. Niestety pojawiły się dalsze trudności.

-  U mojego syna pojawiły się również przerzuty, ale na szczęście nie powiększają się dzięki chemioterapii - relacjonowała Stępień. - Powoli oswajam się z myślą, że mój syn jest ciężko chory. Że ta walka będzie trwała bardzo długo - przyznała mama chorego chłopczyka.

Leczenie wymaga poniesienia kolejnych kosztów, dlatego modelka ponownie prosi o pomoc.

Magda Stępień zbiera pieniądze na leczenie syna

3 maja na Magda zamieściła w sieci kolejny dramatyczny apel.

- Błagam, uratujmy wspólnie Oliwierka - poprosiła pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem synka. Jednocześnie zamieściła link do zbiórki pieniędzy. Celem, jak czytamy w opisie, jest operacja i kontynuacja leczenia onkologicznego oraz pobyt w Izraelu. Potrzeba na to 600 tys. zł.

Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy i pocieszających słów. - "Uratujemy". "Damy radę". "Nasz kochany wojownik! Jeszcze będzie pięknie!". "Będzie dobrze" - piszą internauci.

Zobacz także:

Autor:Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości