Celine Dion ma fatalne wieści dla polskich fanów. Stan zdrowia gwiazdy znowu się pogorszył

Autor:
Oskar
Netkowski

Celine Dion nie przyjedzie do Polski. To już drugi raz, kiedy gwiazda zmuszona jest odwołać swoje show. Za pierwszym razem plany pokrzyżowała pandemia. Teraz piosenkarka ma problemy ze zdrowiem.

Celine Dion i odwołane koncerty

Celine Dion urodziła się w Kanadzie, a swoją przygodę z muzyką rozpoczęła jako nastolatka w latach 80. Na koncie ma niezliczoną ilość nagród i hitów, jednak największą popularność zdobyła dzięki piosence "My Heart Will Go On" nagranej do filmu "Titanic" Jamesa Camerona. 54-latka nie zaśpiewa jej jednak przed publicznością w najbliższym czasie. Po raz kolejny odwołuje trasę koncertową, którą w 2020 roku przenosiła już z powodu pandemii - wskutek wprowadzonych obostrzeń nie mogła pojawić się na scenie.

Artystka do występów miała wrócić w listopadzie zeszłego roku. Koncert w Las Vegas miał rozpocząć trasę po USA. Niestety, z powodu "silnych i uporczywych skurczy mięśni" zrezygnowała z tournée. Powrót wokalistki na scenę zaplanowano na luty 2022 roku. Do spotkania z publicznością jednak nie doszło. Teraz złych wieści ciąg dalszy...

Celine Dion nie przyjedzie do Polski

Artystka wydała oświadczenie, w którym podkreśliła, że choć ostatnio czuje się coraz lepiej, to ciągle brakuje jej sporo siły, by w pełnej formie występować na scenie. A na to, jak przekazała na specjalnym nagraniu, zasługują jej fani.

- Jest mi bardzo przykro, że po raz kolejny muszę przełożyć koncerty. Za pierwszym razem było to oczywiście spowodowane pandemią, a tym razem to mój stan zdrowia zmusza mnie do przełożenia koncertów z trasy europejskiej... - czytamy na oficjalnym profilu Celine Dion na Instagramie.

Zgodnie z nową zapowiedzią dwa koncerty Celine Dion w Polsce - w Łodzi i Krakowie - zaplanowane są na 12 marca i 14 marca 2023 roku.

Celine Dion - na co jest chora?

Celine Dion uskarża się na niekontrolowane skurcze mięśni. Nie wiadomo jednak, o jakim podłożu jest to schorzenie. Jak przyznała wokalistka, napady są bolesne i uniemożliwiają jej zarówno udział w próbach, jak i występy na scenie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Edward Berthelot/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości