Sylwia Bomba komentuje doniesienia o konflikcie z Ewą Mrozowską. "Dużo się wydarzyło"

Autor:
Oskar
Netkowski
Sylwia Bomba komentuje zmiany w "Gogglebox"
Sylwia Bomba komentuje zmiany w "Gogglebox"Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/4

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zapowiedziały niedawno w swoich mediach społecznościowych, że ich wspólna droga w programie "Gogglebox" dobiegła końca. Przed telewizorami zasiadają już w innym towarzystwie. Reporter Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał Bombę, co sądzi o tej zmianie.

Rozstanie Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska były razem na szklanym przez 14 sezonów "Gogglebox". Nagrały 200 odcinków, więc dobrze dały się poznać widzom. Nie każdy jednak wiedział, że to Sylwia namawiała przyjaciółkę, żeby wzięła udział w castingu do programu.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
wideo 2/16

- Siedziałyśmy na kanapie razem przez 8 lat. Namówiłam ją na to, chociaż bardzo nie chciała. Są duety, których nie należy dzielić i też tak z Ewą czułyśmy, ale przyszedł moment, w którym Ewa zasiadła na kanapie z mężem, bo też tego chciała. A ja zasiadłam z moją przyjaciółką Lili - mówiła Bomba.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska mają konflikt?

Odkąd gwiazdy zapowiedziały, że ich wspólna droga w programie "Gogglebox" dobiegła końca, fani węszą między nimi konflikt. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy w mediach głośno jest od plotek o złej krwi między paniami.

- Nie ma żadnego konfliktu. To wyciskanie na siłę afery. Mamy dalej kontakt. Milion razy się kłóciłyśmy, ale rozstanie kanapowe nie było spowodowane żadną kłótnią. My z Ewą poznałyśmy się na sesji zdjęciowej. Ona była wizażystką, a ja fotografką. Dużo się wydarzyło. Łącznie 200 odcinków zrobiłyśmy - zaprzeczała stanowczo Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba o współpracy z Lil Antoniak

Teraz przyjaciółki przed telewizorami zasiądą w innym towarzystwie. Sylwia Bomba komentować będzie programy z blogerką i TikTokerką Lilą Antoniak, a Ewa Mrozowska z... mężem!

- Lili ma rok starszą córkę. Poznałyśmy się na Instagramie. Dogadujemy się bardzo. Ujmuje w niej jedna cecha - Lili jest wspierająca. Mądra kobieta przy mądrej kobiecie pięknieje. To relacja, której ja nigdy nie miałam - mówiła Bomba.

- Często mówiłam w "Gogglebox", że Ewa i jej mąż Piotr, 60 razy dziennie się kłócą i 15 razy rozwodzą. Mam nadzieję, że widzowie będą mogli to oglądać - dodała z przekąsem gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości