Gwiazdy

Uczestniczka Top Model o ślubie z młodszym partnerem. "Były obrzydliwe komentarze na nasz temat"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Ola Żuraw opowiada o ślubie z młodszym partnerem
Ola Żuraw opowiada o ślubie z młodszym partnerem Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/11

Ola Żuraw już wkrótce wyjdzie za ukochanego, który jest od niej młodszy o kilka lat. Z powodu różnicy wieku para usłyszała wiele nieprzyjemnych komentarzy. Uczestniczka "Top Model" nie rozumie, dlaczego dla ludzi to wciąż jest problem.

Kim jest Ola Żuraw?

Choć porzuciła pokazy mody i sesje fotograficzne, do dziś cieszy się popularnością. Ola Żuraw zasłynęła udziałem w 4. edycji programu "Top Model". Co prawda nie wygrała show, ale skradła serca widzów i zyskała ogromną popularność. Charyzma, determinacja i wiara we własne możliwości pozwoliły jej na rozwój kariery. Ola często otwiera się przed swoimi obserwatorami na trudne tematy. 

Ostatnio gościła w cyklu "#BezCukru z Oskarem Netkowskim", gdzie zwierzyła się m.in. z trudnej sytuacji rodzinnej. Jej rodzice są świadkami Jehowy, przez co zmuszona była zerwać z nimi wszelkie relacje. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj:

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Dzisiaj 28-latka cieszy się własną rodziną. Z przeszłością pomogła jej się uporać terapia i specjaliści. Już wkrótce rozpocznie zupełnie nowy rozdział w życiu.

Ola Żuraw wychodzi za mąż

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że prawdziwe spełnienie da jej dom pełen miłości. Już wkrótce jej najskrytsze marzenia mogą się ziścić. Ola wraz z ukochanym dopinają właśnie wszystkie ślubne szczegóły.

- Mamy datę, ale nie chcemy się nią dzielić z wiadomych względów. Pewnie większość tego, jak będzie wyglądała ta chwila, pokażemy swoim odbiorcom, którzy nas wspierają. Mamy takie spojrzenie na życie, że jeśli bierzemy ślub, to jeden i na całe życie - powiedziała Ola Żuraw.

Ola Żuraw o różnicy wieku w związku

Uczestniczka "Top Model" przyszła na świat pięć lat wcześniej, niż jej ukochany. Dla wielu osób to nadal nie do wyobrażenia, żeby kobieta była starsza od swojego ukochanego. Można to wywnioskować z komentarzy, jakie pojawiły się pod nagraniem, w którym Ola Żuraw poinformowała o tym, że jej narzeczony jest młodszy.

- Nidy nie było większego hejtu i nie czytaliśmy obrzydliwszych komentarzy na swój temat, które podważały nasze szczęście. Wiele osób nie rozumie, że kobieta może wybrać młodszego partnera... - zwierzyła się gwiazda.

Ola Żuraw o wychowywaniu dziecka

Pod koniec 2018 roku Ola Żuraw urodziła córeczkę Apolonię. Szczęśliwa mama chętnie dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa oraz zdjęciami pociechy. Niestety, po jakimś czasie zmuszona była rozstać się z ojcem dziecka. Ku zadowoleniu Oli, jej obecny ukochany świetnie dogaduje się z dzieckiem. - Ona wiele rzeczy rozumie, że ma dwa domy. Bo jest dzieckiem, które ma wychowywanie naprzemienne. Wie też, że zawsze może na nas liczyć. Nigdy nie jest za wcześnie, by mówić dziecku o tym, co dzieje się wokół niego - powiedziała Ola Żuraw.

- Kacper jest kompanem do najdziwniejszych zabaw, jakie Apolonia sobie wymyśli. Mając cudowną relację, dobrze mi się na to patrzy - dodała.

Gwiazda zapytana, czy jej córka będzie sypała kwiatki podczas ślubu, odpowiedziała: "Apolonia jest bardzo stanowczym dzieckiem, bardzo indywidualnym, decydującym o sobie, więc wszystko okaże się w praniu".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości