ślub i wesele

  ślub i wesele

  Związek małżeński można z powodzeniem zawrzeć poza murami kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego. Nie dziwi zatem fakt, że wiele par w trakcie organizacji ceremonii pragnie wykazać się godną podziwu kreatywnością. Zakochani coraz częściej stawiają na śluby na plaży, pozwalające cieszyć się bliskością natury, niepowtarzalną atmosferą, a nierzadko także i imponującą liczbą gości.

  TVN Style wraz z Piotrem Sałatą ruszają na podbój Polski. Doświadczony stylista, który od lat z powodzeniem odpowiada za wizerunek wielu polskich gwiazd, zajmie się przyszłymi pannami młodymi. Jaką suknię wybrać, by czuć się wyjątkowo i na co zwrócić uwagę podczas wizyty w salonie? O tym Piotr Sałata opowiedział dziennikarce serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolinie Kalatzi.

  Organizując imprezę, taką jak wesele, studniówka czy nawet komunia, konieczne może się okazać opłacenie ZAiKS-u. W przeciwnym wypadku narażamy się na nieprzyjemne konsekwencje. Czym jest ZAiKS, kiedy trzeba go opłacić i w jaki sposób to zrobić? Sprawdzamy w serwisie Dzień Dobry TVN.

  Jolanta Rutowicz w sukni ślubnej to niecodzienny widok. Gwiazda podzieliła się z redakcją dziendobry.tvn.pl wyjątkowymi zdjęciami, które zwiastują przełom w jej życiu. Wszystko w towarzystwie blichtru i przepychu. - Niezłe auto, dobra sukienka i możemy jechać na nasz ślub! W iście hollywoodzkim stylu - mówi nam.

  Media na całym świecie obiegło zdjęcie faktury przesłanej przez młodą parę gościom weselnym, którzy nie uprzedzili organizatorów o nieobecności na przyjęciu. Konsultantka ślubna Katarzyna Gajek zdradziła, jakich zachowań należy unikać, by wystrzec się wpadki. Z kolei Magdalena i Krzysztof Hillarowie opowiedzieli o tym, jak porzucili konwenanse w dniu własnego ślubu.