Gwiazdy

Justin Bieber domaga się 20 milionów dolarów odszkodowania od kobiet, które oskarżyły go o molestowanie

Gwiazdy

Justin Bieber domaga się gigantycznego odszkodowania od kobiet, które oskarżyły go na Twitterze o molestowanie seksualne. Kanadyjski wokalista postanowił wyjaśnić sprawę na drodze sądowej.

Justin Bieber oskarżony o napaść seksualną

Niedawno Justin Bieber został oskarżony w sieci o molestowanie. Na Twitterze pojawiły się wpisy, w których dwie internautki twierdzą, że zostały wykorzystane seksualnie przez znanego gwiazdora. Kobiety na swoich profilach szczegółowo opisały zaistniałe wydarzenie.

Pierwsza z nich, Danielle wyznała, że w marcu 2014 roku została zaproszona wraz ze znajomymi do hotelu Four Seasons w Teksasie. Do napadu seksualnego miało rzekomo dojść w momencie, gdy poszkodowana wybrała się z gwiazdorem do osobnego pokoju. Druga internautka, o imieniu Kadi w podobnym czasie zarzuciła, że artysta dopuścił się molestowania w 2015 roku w Nowym Jorku.

Justin Bieber nie czekał długo z odpowiedzią. Artysta wydał oświadczenie, w którym przedstawił dowody na swoją niewinność i zaznaczył, że sprawą zajmie się sąd. Na Twitterze opublikował artykuły oraz potwierdzenia płatności z Airbnb, z którego korzystał podczas wizyty w Austin.

(...) Potwierdziliśmy również u kierownika regionalnego Four Seasons, że nigdy nie byłem na jego terenie 9 marca ani nie byłem gościem 9 lub 10 marca (...) Zdjęcia mnie i Seleny, które udostępniłem, jasno pokazują, że byliśmy razem tamtej nocy (...)

– zapewniał wokalista.

Justin wielokrotnie przyznawał, że nie dopuścił się zarzucanych mu czynów, a za zniesławienie domaga się ogromnego odszkodowania.

Justin Bieber żąda 20 milionów odszkodowania za oskarżenia o molestowanie

Zagraniczne portale donoszą, że Justin Bieber nie pozostał bierny w sprawie oskarżenia. Artysta skierował sprawę do sądu, gdzie złożył pozew, w którym za zniesławienie żąda od osób publikujących fałszywe informacje po 10 milionów odszkodowania. Łączna suma zadośćuczynienia ma wynieść 20 milionów dolarów. Istnieją również przypuszczenia, że oba konta na Twitterze mogą należeć do tej samej osoby.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości