Gwiazdy

Julia Kamińska ma duży kompleks. Powiedziała nam, co to jest

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Krótka piłka z Julią Kamińską
Krótka piłka z Julią Kamińską Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Mateusz Hładki spotkał się z Julią Kamińską na planie serialu "Brzydula 2" i zadał jej kilka szybkich pytań. Z kim chciałaby zagrać, czy potrafi gotować i jakie ma pasje poza grą? Zobaczcie, jak aktorka poradziła sobie z krótką piłką.

Julia Kamińska – zawód aktor

Julia Kamińska dała się poznać za sprawą serialu BrzydUla. Z naszym reporterem spotkała się więc na planie zdjęciowym i oprowadziła go po jego wnętrzach. Jak przyznała, w trakcie pracy spędza w tym miejscu minimum 12 godzin, a towarzyszy jej Filip Bobek, serialowy mąż. "Zdolny, przystojny i charyzmatyczny" – opisała w trzech słowach kolegę po fachu. Co więcej, Julia zdradziła także, że z domu nie wychodzi bez… inhalatora, który pomaga jej przy pracy z głosem.

Julia Kamińska prywatnie

Mateusz nie omieszkał zadać Julii kilka prywatnych pytań. Na to, co najbardziej lubi w sobie, a co chętnie by zmieniła, aktorka odpowiedziała: "Ostatnio lubię w sobie rozważność, ale chciałabym być jeszcze bardziej. Moim kompleksem jest brak szkoły teatralnej".

Julia oprócz pracy ma także wiele innych zainteresowań, którymi chwali się w mediach społecznościowych. Nam zdradziła, że w dzieciństwie chciała zostać archeolożką. Obecnie lubi gotować, a jej popisowym daniem jest zupa cebulowa z grzanką. Co więcej, aktorka nie zapomina o ćwiczeniach. Trenuje zarówno taniec, jak i uczęszcza regularnie na siłownię. Ale to nie wszystko. - Lubię pisać i śpiewać. Wydaję płytę. Pod koniec maja pojawi się pierwszy singiel - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości