Gwiazdy

Johnny Depp udzielił wywiadu polskiemu tygodnikowi. Aktor skomentował konflikt z byłą żoną

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

W najnowszym numerze "Polityki" ukazał się wywiad z Johnny Deppem. Hollywoodzki gwiazdor na łamach polskiego tygodnika opowiedział o konflikcie z byłą żoną, toczonej z nią batalii sądowej i reakcji mediów. Aktor zamierza udowodnić swoją niewinność. 

Johnny Depp w wywiadzie dla tygodnika "Polityka"

Hollywoodzki aktor Johnny Depp udzielił wywiadu dla polskiego tygodnika "Polityka". W rozmowie z Januszem Wróblewskim opowiedział o filmach, karierze i batalii sądowej z byłą żoną. Ten ostatni temat odbił się szerokim echem nie tylko w amerykańskiej, ale i zagranicznej prasie. W 2016 roku gwiazdor został oskarżony o stosowanie przemocy domowej wobec Amber Heard. Od tego czasu trwa wojna między byłymi partnerami. Dla Johnny Deppa, który był jedną z największych gwiazd hollywoodzkiego kina, oskarżenia o przemoc oznaczały nie tylko problemy prawne, ale także utratę dobrego imienia. Mimo silnej pozycji zawodowej, media nie pozostawiły na nim suchej nitki. 

Johnny Depp w "Polityce"

Aktor nie unikał tematów dotyczących spraw prywatnych. Janusz Wróblewski zapytał go o przegrany proces sądowy o zniesławienie z brytyjskim dziennikiem "The Sun". - Werdykt oceniam jako surrealistyczny. Będę konsekwentnie dążył, żeby dowieźć, że nie jestem sprawcą, a zarzuty o znęcanie się fizyczne i psychiczne są niczym innym, tylko zaplanowanym oszustwem. "The Sun" przedstawił sprawę jednostronnie – ocenił Depp.

Jak słusznie zauważył dziennikarz, amerykańskie media odwróciły się od aktora i stanęły w obronie byłej żony. Jak gwiazdor na to reaguje? – Nie czuję się z tym komfortowo, ale to amerykański sąd w Wirginii zdecyduje, kto ma rację – podkreślił Johnny Depp.

Zobacz także:

Autor:Martyna Trębacz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości