Gwiazdy

Jan i Lenka Klimentowie zostali rodzicami. "Nie było łatwo"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Newsy ze świata show-biznesu

Jan i Lenka Klimentowie pochwalili się radosną nowiną. Tancerze powitali na świecie pierwsze dziecko. Szczęśliwi rodzice opublikowali uroczą fotografię z maluchem. O szczegółach cudownej nowiny opowiedział reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Nowo narodzony synek pary tancerzy otrzymał imię, które brzmi tak samo zarówno w języku polskim, jak i w czeskim.

Lenka Klimentová urodziła. Jak tancerka nazwała syna?

Jan Kliment i Lenka Klimentová starali się o dziecko przez sześć lat. Ich marzenie o tym, by zostać rodzicami, właśnie się spełniło. 1 grudnia tancerze powitali na świecie pierworodnego syna.

Klimentowie w mediach społecznościowych opublikowali zdjęcia wprost ze szpitalnej sali i pokazali twarz chłopca. Jednocześnie ujawnili, jakie maluch otrzymał imię. Dla pochodzącej z Czech pary istotną kwestią jest to, aby było ono uniwersalne i brzmiało identycznie w wielu językach.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Jan i Lenka Klimentovie zostali rodzicami. Wynotowałem co napisali, by zacytować: "Zostaliśmy przeszczęśliwymi rodzicami! To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dla tego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go - Cristian Kliment" - wspomniał słowa szczęśliwych rodziców Mateusz Hładki.

Jan i Lenka Klimentowie zostali rodzicami. Pokazali twarz syna

Cristian Kliment urodził się w jednym ze stołecznych szpitali. Rodzice chłopca z ogromną wdzięcznością zwrócili się w sieci do opiekujących się ich maleństwem lekarzy oraz do zaprzyjaźnionej położnej, dzięki której ciąża Lenki i poród zakończyły się sukcesem. Tancerze docenili wsparcie medyków i zaznaczyli, że są przygotowani na nowy etap w życiu.

- I teraz długa, i trudna droga nauczania przed nami, ale będzie to piękny czas pełen miłości. Kochamy cię, nasz maluszku, Twoi rodzice - wyznali w sieci.

Opublikowane na Instagramie rodzinne kadry poruszyły internautów, którzy pośpieszyli z gratulacjami. Radość z narodzin małego Cristiana wyrazili w komentarzach znajomi Klimentów z show-biznesu, między innymi: Paulina Krupińska-Karpiel, Barbara Kurdej-Szatan, Bartek Jędrzejak, Anna Wyszkoni, Kajra czy Joanna Opozda.

- Ale piękni! Gratulacje! Skaczemy ze szczęścia. Dzielna Mama, Tata i Synuś - napisała Agata Młynarska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości