Gwiazdy

Halina Mlynkova odziera macierzyństwo z lukru. "Nieprawdopodobne jest to, co dzieje się z ciałem"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Halina Mlynkova

Halina Mlynkova wychowuje półtorarocznego syna. Leo jest oczkiem w głowie popularnej mamy, jednak wokalistka nie ukrywa, że opieka nad tak małym dzieckiem wymaga ogromnej siły i poświęcenia. - Jestem na wysokich obrotach 24h na dobę - wyznała w najnowszym wywiadzie. Wspomniała również o przychodzącej z trudem samoakceptacji.

Halina Mlynkova opowiada o trudach macierzyństwa i przemęczeniu

Leo, syn Haliny Mlynkovej, przyszedł na świat w czerwcu 2021 roku. Narodziny chłopca wywołały w życiu 45-letniej wokalistki wielką rewolucję. Gwiazda odczuwa potrzebę nieustannego sprawowania opieki nad maluchem, którą tłumaczy powszechnym u kobiet "matczynym egoizmem". Ceną tego syndromu jest permanentny brak sił.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- To najbardziej intensywny czas w moim życiu. Nigdy jeszcze aż tak nie przekraczałam granic zmęczenia. Jestem na wysokich obrotach 24 godziny na dobę, bo Leoś wstaje w nocy kilka razy (...) Ze względu na mój matczyny egoizm tylko ja wstaję w nocy. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mi go zabrał. Oczywiście zamieniamy się rolami rano, kiedy jestem bardzo zmęczona. Wtedy nasz mały prezencik oddaję w ręce Marcina [partnera - przyp. red.], więc równowaga jest - tłumaczyła wywiadzie dla serwisu Plejada.pl.

Halina Mlynkova musiała po porodzie na nowo zaakceptować swoje ciało

Przemęczenie to nie jest jedyny problem, który dotyka mamy małych dzieci. Halina Mlynkova wspomniała również o przychodzącej z trudem samoakceptacji. Pierwsze momenty po narodzinach Leo były dla niej dużym zaskoczeniem.

- Nieprawdopodobne jest to, co dzieje się z ciałem. (...) Każda kobieta zasługuje na ogromny szacunek za to, co musi przejść na początku. Dla mnie najtrudniejszy moment to zmierzenie się ze sobą i swoim ciałem po narodzinach dziecka - przyznała w wywiadzie.

Mimo tego wokalistka z pełną świadomością zaznaczyła, że syn jest jej wielką miłością i darem, który wynagradza wszelkie niedogodności związane z macierzyństwem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości