Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała twarz swojego dziecka. "Nasz synek kończy 4 miesiące"

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska pokazała twarz dziecka
Źródło: Mateusz Grochocki/East News
Katarzyna Sokołowska cztery miesiące temu została mamą. Od tego czasu jurorka "Top Model" systematycznie publikowała zdjęcia syna w sieci, ale do tej pory kadrowała je tak, by zasłonić dziecku twarz. W końcu zdecydowała się na publikację wizerunku małego chłopca. - Jezu, jaki przystojniak - zachwycają się fani.

Katarzyna Sokołowska pokazała twarz syna

Ivo Lew, synek Katarzyny Sokołowskiej, przyszedł na świat 15 lipca. Reżyserka pokazów mody nie ukrywa, że długo starała się o potomstwo. Wraz z partnerem Arturem Kozieją zdecydowała się na zapłodnienie metodą in vitro. Wieść o ciąży była dla obojga rodziców prawdziwym cudem.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Jurorka programu "Top Model" zaraz po porodzie opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie chłopca. Z upływem czasu udostępniała kolejne fotografie malucha, jednak widać było na nich wyłącznie nóżki, rączki lub główkę odwróconą tyłem do obiektywu. Po kilku miesiącach gwiazda zdobyła się na to, by pokazać internautom całą twarz dziecka.

- Nasz synek kończy dzisiaj 4 miesiące - napisała pod uroczym kadrem na Instagramie.

Celebrytka nie musiała długo czekać na reakcję fanów. Niemal wszyscy zachwycili się urodą niemowlęcia. - Jezu, jaki przystojniak. (...) Cała mama. Rozpływam się. (...) Cudny jest. Ma takie piękne, radosne oczy. (...) Już taki duży skarb. Śliczny! - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Sokołowska wspiera rodziców, którzy decydują się na zapłodnienie metodą in vitro

Katarzyna Sokołowska została matką w wieku 49 lat. Miała już za sobą bolesne doświadczenia z utraconą ciążą, w którą zaszła w sposób naturalny. Jak podkreślała w wywiadach, in vitro było ostatnią deską ratunku, by zawalczyć o swoje marzenia, dlatego gwiazda wspiera dziś tych, którzy żądają refundacji tej metody zapłodnienia.

- Jestem ze wszystkimi kobietami i mężczyznami, matkami i ojcami, którzy domagają się swoich praw. In vitro daje szansę i nadzieję - napisała pod zdjęciem 4-miesięcznego synka.

Z poglądami celebrytki zgodzili się jej fani, którzy doceniają Sokołowską za upór w walce o potomstwo. - Patrząc na tego cudnego szkraba, mogę powiedzieć: "Gratuluję, że się nie poddałaś". Ja też dzięki in vitro zostałam ponownie mamą po latach. Każdy, kto chce zostać rodzicem, powinien mieć do tego prawo - stwierdziła jedna z internautek.

- Nam z mężem w sposób naturalny udało się mieć 2 dzieci, ale nigdy w życiu nie pozwolę, aby ktoś obrażał in vitro. Dla mnie to cud życia jak każda inna metoda. Każdy rodzic ma prawo do szczęścia, jakim jest dziecko - wtórowała druga.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości