Gwiazdy

Michał Wiśniewski zdradził płeć szóstego dziecka. Poprosił o pomoc w wybraniu imienia

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Michał i Pola Wiśniewscy

Michał Wiśniewski niedawno ogłosił dobrą nowinę - kolejny raz zostanie tatą. Czerwonowłosy wokalista nie może się doczekać narodzin dziecka tym bardziej, że poznał już płeć pociechy. Nadszedł więc czas na wybór odpowiedniego imienia. Fani mają mu doradzić, ale jest jeden warunek.

Michał Wiśniewski - rodzina

Michał Wiśniewski słynie nie tylko z tego, że jest popularnym wokalistą i frontmanem zespołu Ich Troje, ale również z posiadania wielodzietnej, patchworkowej rodziny. Ze swoją drugą żoną, Martą Wiśniewską, ma dwójkę dzieci - Xaviera i Fabienne. Z trzecią żoną, Anną Świątczak, ma dwie córki - Etiennette i Vivienne. Z kolei ze związku z piątą żoną, Polą Wiśniewską, urodził się w styczniu zeszłego roku Falco Amadeus.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Michał i Pola spodziewają się kolejnego dziecka. Dla Michała będzie to szósta pociecha, dla Poli również, ponieważ zanim związała się z wokalistą, miała już czwórkę dzieci. Wiśniewski jakiś czas temu w jednym z wywiadów zdradził, że chciałby, żeby tym razem urodziła mu się córka. Okazuje się jednak, że życie napisało inny scenariusz.

Michał Wiśniewski poznał płeć dziecka

Gwiazdor zespołu Ich Troje opublikował na InstaStory zdjęcie, które wskazuje, że na świat przyjdzie chłopiec. Michał jest zdecydowany, że maluch będzie miał imię, które zaczyna się na literę "C", jednak nie wie jeszcze, jak dokładnie będzie brzmieć.

Wiśniewski poprosił fanów o pomoc. Internauci mają zgłaszać swoje propozycje, ale jest jeden warunek.

- Imię na "C", byle nie Czesław - napisał wokalista.

Michał Wiśniewski poznał płeć dziecka Źródło: Instagram @m_wiśniewski1972

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości