Edyta i Cezary Pazurowie zawarli z dziećmi ważną umowę. Fani: "Bezcenne słowa"

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Edyta i Cezary Pazurowie zawarli z dziećmi ważną umowę
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Rodzinne podróże niosą za sobą wiele radości. Doskonale wiedzą o tym Edyta i Cezary Pazurowie, którzy wybrali się z dziećmi na urlop do zagranicznego kurortu. Przed wyjazdem pociechy złożyły rodzicom ważną obietnicę. Do czego się zobowiązały?

Edyta i Cezary Pazurowie na wakacjach z dziećmi

Edyta i Cezary Pazurowie postanowili odpocząć od codziennych obowiązków i wybrali się z dziećmi w podróż do Malagi. Zagraniczne wyprawy to świetna okazja do zacieśniania więzi i czerpania radości ze wspólnie spędzonego czasu, dlatego rodzice postanowili zawrzeć ze swoimi pociechami pewien układ. Jego szczegóły zostały przedstawione w instagramowym wpisie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

- Mamy z najmłodszymi taką umowę: Jeżeli chcecie z nami jechać, powinniście się uśmiechać i cieszyć życiem. Obserwować, zapisywać w pamięci najpiękniejsze chwile, które później tworzą wspomnienia. Za to te dobre wspomnienia przypominają nam, że szczęście jednak istnieje. To ważne, kiedy musimy się podnieść z podłogi i z powrotem stanąć na nogi - czytamy w poście opublikowanym w mediach społecznościowych przez Edytę Pazurę.

Edyta i Cezary Pazurowie zachwycili fanów rodzinną umową

Pomysł zawarcia oryginalnej umowy z pociechami bez wątpienia przypadł do gustu internautom. Świadczą o tym pełne uznania komentarze, które znalazły swoje miejsce pod postem. Niewykluczone, że wielu rodziców postanowi pójść w ślady znanej pary i również zacznie rozmawiać z dziećmi o znaczeniu kolekcjonowania w pamięci dobrych chwil.

- "Piękna umowa. Moja starsza koleżanka kiedyś powiedziała mi: Pamiętaj, Twoje dzieci, jak będą starsze, nie będą pamiętać i przeżywać nowej sofy, pięknego kredensu, ale zawsze będą mile wspominać Wasze wakacje, spontaniczne wypady, wspólny czas", "Dla dorosłych to też dobra rada", "Pięknie powiedziane", "Dla dzieci słowa bezcenne. W przyszłości w ciężkich momentach na pewno zaowocują", "Idealna umowa" - pisali użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości