"Podwójne życie" Beaty Sadowskiej. "Uczę się doceniać każdą chwilę"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Wszystkie światy Beaty Sadowskiej
Wszystkie światy Beaty Sadowskiej Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Beata Sadowska dawno nie występowała w telewizji. Reporterom Dzień Dobry TVN opowiedziała, jak wygląda jej codzienność, którą dzieli między miejskim zgiełkiem a alpejskimi szczytami. Okazuje się, że dziennikarka nie zwalnia tempa i poza pracą, wiecznymi podróżami i byciem podwójną mamą ma jeszcze czas na spełnianie marzeń. Co słychać u Beaty Sadowskiej?

Beata Sadowska opowiada o życiu w Alpach

Beata Sadowska to dziennikarka, która mimo aktywnego życia zawodowego ostatnio nie pojawiała się zbyt często w telewizji. Dla Dzień Dobry TVN zrobiła jednak wyjątek i opowiedziała o swoim życiu, które od pewnego czasu dzieli między Warszawę a Francję. To właśnie w alpejskiej wiosce stworzyła ze swoim narzeczonym wymarzony dom w górach. Ukochany dziennikarki jest przewodnikiem wysokogórskim i to poniekąd dla niego przeniosła się na francuską wieś. Tutaj odpoczywa, tworzy i może obcować z naturą.

Beata Sadowska nie zwalnia tempa

Dziennikarka życie w Alpach łączy z tworzeniem wellbeingową platformy, równocześnie: nagrywa programy, podcasty i pisze felietony. Jest też podwójną mamą: Kosmy i Tytusa, a gdy ma chwilę dla siebie – ćwiczy jogę, medytuje i biega maratony.

- Nigdy nie mów nigdy, bo nie mamy pojęcia, co się zdarzy jutro. Nawet nie wiemy, czy się jutro obudzimy. Ja uczę się doceniać każdą chwilę – podsumowała Beata Sadowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

.Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości