Mówiono, że nie chce mieć dzieci. Jennifer Aniston w końcu wyznała prawdę. "Długie lata starań"

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston ujawnia, dlaczego nie ma dzieci
Źródło: James Devaney/Getty Images
Przez dekady w mediach umieszczano ją na czele listy znanych osób, które nie chcą posiadać potomstwa. Jennifer Aniston nigdy nie dementowała tych doniesień i dawała opinii publicznej szerokie pole do domysłów. W końcu jednak zdobyła się na szczere wyznanie. Okazuje się, że amerykańska aktorka niejednokrotnie próbowała zajść w ciążę. Poddała się nawet próbie zapłodnienia metodą in vitro. Niestety bezskutecznie.

Jennifer Aniston marzyła, by zostać matką

Po wielu latach milczenia na temat macierzyństwa nikt nie spodziewał się tak intymnego wyznania Jennifer Aniston. Aktorka udzieliła wywiadu magazynowi "Allure", w którym oświadczyła, że doniesienia mediów, jakoby nie pragnęła mieć dzieci, mijały się z prawdą. Amerykańska gwiazda po raz pierwszy oficjalnie zaznaczyła, że starała się zajść w ciążę, jednak żadne sposoby na zapłodnienie nie przynosiły wymarzonego rezultatu.

- To była dla mnie trudna droga. (...) Długie lata starań, spekulacji. Przechodziłam in vitro, piłam chińskie zioła, robiłam, co mogłam. Oddałabym wszystko, gdyby ktoś mi powiedział: "Zamroź sobie komórki jajowe, zrób sobie tę przysługę". Więc jestem tu, gdzie jestem. Ta szansa minęła bezpowrotnie - oceniła ze smutkiem w wywiadzie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Jak podaje tvn24.pl, mimo poczucia niespełnienia Jennifer Aniston postanowiła pogodzić się z faktem, że już nigdy nie zostanie mamą. Aktorka chce mówić o tym głośno. - Niczego nie żałuję. Teraz odczuwam ulgę, bo nie ma już więcej pytań: "Czy mogę? Może się uda". Nie muszę już o tym myśleć - dodała.

Jennifer Aniston rozprawia się z plotkami o niechcianym macierzyństwie

Jennifer Aniston była przez lata uznawana za czołową ambasadorkę kobiet, które wolą osiągać sukcesy zawodowe niż poświęcić część swojego życia rodzinie i dzieciom. Jak czytamy na tvn24.pl, aktorka dobitnie zaprzeczyła tym sugestiom.

- Pisali, że po prostu bardziej zależy mi na karierze. Pisali, że powodem, dla którego mąż mnie zostawił, dla którego się rozstaliśmy i zakończyliśmy nasze małżeństwo, było to, że nie chciałam dać mu potomstwa. To były absolutne kłamstwa - podkreśliła w rozmowie z "Allure".

Co Jennifer Aniston sądzi na temat wpływu mediów społecznościowych na psychikę młodych kobiet? Więcej informacji na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: tvn24.pl, "Allure"

Źródło zdjęcia głównego: James Devaney/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości