Gwiazdy

Fryzury Jennifer Aniston sprzed lat. Aktorka pokazała archiwalne zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Wiadomości z życia gwiazd

Jennifer Aniston bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie, która dla milionów jest świetną inspiracją. Teraz aktorka postanowiła wrócić myślami do różnych etapów w karierze i pokazała swoje rozmaite fryzury. Zobaczcie, jak się zmieniała.

Fryzura "na Rachel" Jennifer Aniston

Jennifer Aniston nie pochodzi z bogatej rodziny i jako nastolatka zazdrościła dziewczynom z Upper East Side wymyślnych fryzur i stylizacji. Jej aktorska kariera też nie szła po jej myśli, do momentu, aż dostała zaproszenie na casting do "Przyjaciół". Co ciekawe, miała być przesłuchana do roli Moniki, jednak po tym, jak rzuciła okiem na scenariusz, stwierdziła, że pragnie być Rachel. Nie utożsamiała się z tą postacią, lecz przypominała jej ona dziewczyny, którym wcześniej zazdrościła bogactwa i wyglądu. Chciała znaleźć się na ich miejscu i w końcu się to udało.

Przez swoją rolę, Aniston stała się prawdziwą wyrocznią mody. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak jej fryzury, które zmieniały się z każdym kolejnym sezonem. W 1997 roku świat opanowała "fryzura na Rachel". Brytyjskie badania firmy fryzjerskiej Goody z 2010 roku wykazały, że w samej tylko Wielkiej Brytanii na strzyżenie w tym charakterystycznym stylu zdecydowało się około 11 mln kobiet. Co więcej - nadal o takie uczesanie najczęściej proszą klientki salonów. Skala tego zjawiska była ogromna na całym świecie. Sama Jennifer początkowo kochała tę fryzurę, jednak z czasem ją znienawidziła.

- Dostałam tę fryzurę i powiedziałam: "Wow, to jest niesamowite", a potem zostałam sama z tym kędzierzawym mopem na głowie. Nie miałam pojęcia, jak zrobić to, co zrobił fryzjer. Uczesanie "na Rachel" wymagało dużo pracy. Przeklinałam fryzjera za każdym razem, gdy musiałam wysuszyć włosy. Pozostawiona sama sobie, nie umiem posługiwać się szczotką do włosów i suszarką - mówiła Jennifer Aniston w wywiadach.

Metamorfoza Jennifer Aniston

Choć fryzura "na Rachel" jest najpopularniejszym uczesaniem Jeninfer Aniston, później aktorka często zmieniała wygląd swoich włosów. Teraz gwiazda postanowiła wrócić myślami do własnych metamorfoz i w swoich mediach społecznościowych pokazała zdjęcia sprzed lat, na jakich ma rozmaite uczesania. Widzimy tam m.in. ciemne warkocze ukryte pod bejsbolówką z połowy lat 90., wysoki kucyk z filmu "Gwiazda rocka" z 2001 roku, blond fale z produkcji "Marley & Me" z 2008 roku, koka z ciężką grzywką z komedii "Kluseczka" (2018), jasne i długie fale z filmu "Żona na niby" z 2011 roku, boba w mysim kolorze z niezależnego dramatu z 2014 roku pt. "Cake", kultową fryzurę "na Rachel", ciemnobrązowy kucyk z grzywką z 2011 roku z komedii "Szefowie wrogowie", a także aktualne ujęcie z serialu "The Morning Show".

Aktorka zachęciła internautów do tego, by w komentarzach dawali znać, która fryzura podobała im się najbardziej. Pisali: "Rachel od zawsze i na zawsze", "Wszystkie", "Nie każ nam wybierać", "Z pewnością włosy Rachel" czy "Numer 2! Rockstar". A Wam która z nich podoba się najbardziej?

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości